Başınızdan Geçen İlginç Olayları Bizimle Paylaşın.. =)

'Güncel Bilgiler' forumunda SeyhSulh tarafından 14 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Böyle bir konu varmıydı yok muydu bilmiyorum ama sanırsam yoktu :)

Nyse devam ediyim evet başlıktada dediğim gibi başınızdan geçen ilginç komik anlatmak istediğiniz olayları burda anlatın bizimle paylaşın... ;)

Önce ben başLıyım... :)

pek bişey aklıma gelmiyor ama bir anımı anlatıyım sizlere..

Geçen yaz gitar çalıyordum hafiften arkada vokal falan yapıyordum ama kendi çapımda..
    Bir gün bi cafeye gittik ve tamda benim şansıma vokalci lazım oldu xD
    Arkadan arkadaşlar bagırıyo tabi burak falan diye o arada rasgele çıkmıştım sahneye xD
    Bilmiyorum basit bir anı ama benim için iyi bi deneyim olmuştu :)

Evet bu sadece bir örnekti aslında daha var fakat aklıma gelmiyor şuan
    Sizlerdende bekliyoruz :)

2. Cevap: Başınızdan Geçen İlginç Olayları Bizimle Paylaşın.. =)

Du bakalım 33 yılı bi gözden geçirelim neler varmış anlatılmadık ilginç :f6:
    Hmmmmm :f69:
    Yeni evlenmiştim çarşıya çıkmaya hazırlanıyordum. Giyindim kuşandım, saçlarımı jöleledim komşuya uğradım iki dk kapıda lak lak ettik ve ben otobüs durağına doğru yol aldım. Bekle Allah bekle güneşin altında eridim bittim derken bir vızıltı duydum. Derken vızıltı dahada yaklaştı, yaklaştı ve durdu :f98:
    Ben kafamı bi salladım vızıltı yine başladı. Aman allahım saçıma jöleyi fazlamı sürdüm ne arı dönüyo dolaşıyo geliyo saçıma, saç kıvırcık sayılır arasında kaybolcak ben başladım otobüs durağında tuhaf hareketler yapmaya bir oraya sallıyorum kafayı bir buraya yok arı kafaya koydu kötü emellerine alet edecek beni :f9::f50:
    Otobüs durağında arıyla dansetmem yaklaşık 10 dk sürdü ama ben ağlıyorum derken otobüs geldi ve arıdan kurtuldum. Akşam eve döndüğümde komşum camdan bağırıyor HazaN! kız Hazannnnn öğlen ne güzel dansediyordun durakta öyle :f196:

Biz bunu biliyorduk diyen olursa demekki 3,5 senede anlatacak anı kalmamış demektir :f30:

3. Cevap: Başınızdan Geçen İlginç Olayları Bizimle Paylaşın.. =)

xD xD ahaha abla akşam akşam güldüm ya süpersin vlla xD
    Allah nice 33' yıLLarı nasip eylesin sevdiklerinle abla.. =)

Harbi güzel bi anıymış xD xD

4. Cevap: Başınızdan Geçen İlginç Olayları Bizimle Paylaşın.. =)

Teşekkürler ablacım sağol ne kadar güzel bir anıydı o an birde bana sormak lazım ama arının azmini tebrik etmek lazım o gün birşey yapamadı ama aradan yaklaşık 9 sene geçmesine rağmen beni azimle takip edip sonunda blue'ya giderken direksiyon başında yakaladı ve kolumun iki yerinden birden soktu. Hain arı nolcak :f20: Üstelik evrim geçirmiş ve tazmanya canavarına dönüşmüştü :f30:

5. Cevap: Başınızdan Geçen İlginç Olayları Bizimle Paylaşın.. =)

xD xD vay hain arı vay xD ben cocukken onları bardaga katıp bayıltıyodum xD xD
    işi gücü yok abla bu arıların xD
    Arılarlada anım baya fazla xD