Başbakanın Davos Resti

'Zaman Tüneli' forumunda DiScOvErEr tarafından 30 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

?

Başbakanımız Recep tayyip erdoğanın Davos restini nasıl değerlendiriyorsunuz?

1. Destekliyorum doğru olanı yaptı

31 oy
    88.6%
  2. Tepkisi haksızdı yanlış yaptı

2 oy
    5.7%
  3. Kararsızım

2 oy
    5.7%

1. Başbakanımız Recep tayyip Erdoğan'ın Şimon Peres'e tepki verip Davos Forumunu terketmesini nasıl değerlendiriyorsunuz ?

2. Başbakanımızın göstermiş olduğu tepkiyi doğru buluyor destekliyorum :f118: hiç olmassa bireleri en azından sesini çıkarsın artık :f196:

3. destekliyorum

4. kararsızım

5. Kesinlikle Destekliyorum.Başbakanımız gereken en güzel cevabı haklılığıyla yaptı.:f118:
    Bütün Dünya izledi.Bütün Dünya takdir etti.:f196:
    Türkiye Cumhutiyetinin başbakanı Recep tayyip Erdoğan ile Gurur Duyuyoruz.:f196:
    Şimon Peres'i ve ona alkış tutanları kınıyorum:f84:

6. Destekliyorum, gerekeni söylemis.
    Türkiye Cumhuriyeti basbakani ile cok fazla gurur duymuyorum.
    Bence hatalari dogrularindan daha fazla.

7. bende başbakanımızı gönülden destekliyorum bu haykırış belki uyuyan islam ülkelerinin uyanmasına vesile olur zalimlere karşı ortak tavır alarak gaddar israile dur derler artık daha fazla masum insanlar katledilmesin

8. Bende başbakanımızı destekliyorum.En doğrusunu yaptı :f196:
    Başta amerikanın tepkisini ve ermeni asıllı moderetörü de şiddetle kınıyorum. :f196:

9. evet bende başkbakanımızı gönülden destekleyenler kervanındayım bana kalırsada yerine ve çok uygun bir davranış

10. Gerekeni yaptı bencede... Sonrasında izlediği politikada çok yerindeydi... Yalancı pereze ve onun şakşakcılarına gereken cevabı vermekle beraber moderatörün gerçekten insanı çileden çıkaran tutumlarına karşı en doğru davranış yapılmıştır bence. Türkiye batının son vagonu olmak yerine doğunun lokomotifi olmalıdır. Tabi bunu yaparkn batıya sırt çevirmemelidir.....

11. En doğru olanı yaptı.. Kesinlikle ben de destekliyorum..:f196:

12. Bence az bile yaptı orda yapılan saygısızlık sadece Recep Tayyip Erdoğana değil tüm Türk halkına yapılmıştır.
    Alıştılar belkide sessiz herşeyi kabullenen bir Türkiye'ye, başbakanımızda bu size kapak olsun dedi ve tüm saygıdeğerliliğiyle terketti ortamı helal olsun :f118: :f118:

13. Tüm dünya yaşananlar karşısında üç maymunu oynarken, Başbakanımız herkesin söylemeye cesaret edemeyeceği şeyleri insanlık namına söyledi...
    Ülkemin Başbakanıyla gurur duydum..:f118:

14. en büyük başbakan bizim başbakan:f118::f118::f63::f196:

15. Recep Tayyip Erdogan' ın Davos'taki Konusmasının Sonuna Kadar Arkasındayızzz ....

Dik , Dur , Eqilme.. Türkiye Seninle .....

16. Yapması gerekeni yaptı bence de
    Başbakanımızı destekliyorum:f196:

17. Destekliyorum

18. desteklememek elde değil ama geç kalındığı aşikar.. keşke bu duygusal tepkiyi siyasi olarakda zamanında gösterebilseydi..

19. Bana göre doğru bir tepki verdi;vermesi gereken bir tepkiydi.Ancak bu konuyu döner dönmez iç politika malzemesi olarak kullanması hiç olmadı.

20. Çok Destekliyorum recep tayip erdoğan DİK DUR EYİLME TÜRKİYE SENİNLEE:cool: