başaklar

'Astroloji ve Burçlar' forumunda _Tusun@mi_ tarafından 30 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Yönetici gezegeninizden dolayı hep bilgiyi ararlar. Zekalarını kendilerine yardımcı olan bir hizmetçi gibi görürler. Bu nedenle Başak burcunu tanımlayan sözcük 'İncelerim “ dir.

Başak'lar çalışkan ve pratik insanlar olup, yaşamlarındaki en önemli konu İş' tir. Güvendikleri kişilere yardım etmeyi sevmelerine rağmen, inanmadıkları ve tembel olduklarını bildikleri kişilere karşı soğuk davranırlar. Yaşamları boyunca dinlenmeden çalışırlar. Onların dinlenme biçimi bile başkalarına yorucu gelebilir.

Başak'ların yaşamda ayrıntılar arasında boğulma riskleri hep vardır. Böyle anlarda bile, kendi yöntemleri ile yaptıkları işlerde gelişigüzel şeyler bulunabileceğini kabul etmezler. Başaklar, genellikle kendilerini hiç kimseye kullandırtmazlar, sınırlarını belirleyerek 'hayır' demesini bilirler. Tutumlulukları bazen pintilik derecesindedir. İçli-dışlı olmayı sevmedikleri için, soğuk ve mesafeli bir görünüşleri vardır.

2. Cevap: başaklar

Bunların koç,aslan,yay,balık vs vs olanları yokmuydu neden başak ve yengeç :f20:

3. Cevap: başaklar

Bencede Keşke Hepsini Yapsaydınız...

4. Cevap: başaklar

tmm yaparım başak ben :d yengeçde kızımdı :::d
    ama onlarıda eklerim

5. Cevap: başaklar

Küçük cadıların gözündende birşey kaçmamış
    Hemen kıskançlık :f106:
    Şahsen ben hayatta bilmem kıskançlık nedir :)

6. Cevap: başaklar

:d şimdiki gençlik takipçi ben çok seversem kıskanırım ama zarar vermem ))

7. Cevap: başaklar

Kıskançlık olmadan olur mu hiç... Onun gibi güzel bir duygu var mı :)

8. Cevap: başaklar

hahahahah onlada olmuyo onsuda değilmii :d

9. Cevap: başaklar

Hıhh:hih: Cadımıı kalbimii kırıosun HazaN abLa...:f23:Belki biraz azıcık kıskançlık olabilir ama...:f20:

10. Cevap: başaklar

ayayay kızarlarmışdaa :D

11. Cevap: başaklar

Kızarımdaa Ağlarımdaa:f9::f23::oops:

12. Cevap: başaklar

kıyamam ağlama sen cnm benim

13. Cevap: başaklar

bilirmisin hiççççç bilmessinnn :f30::f30:

14. Cevap: başaklar

kızlar siz çok kızmışınızz))

15. Cevap: başaklar

:f30::f30::f30::f40:

16. Cevap: başaklar

Tmmm...AqLamıorMm SusTm:f19:

17. Cevap: başaklar

Yooo kusura bakma kızmış gibi göründüysek aslında sanırım koçlar biraz kötü kıskanç bencil felan iyiki yok diyede seviniyorum ben :f30:

18. Cevap: başaklar

Bencede kusura bakma bizimkisi işin şakasıda aslında balığıda koymadığın iyi olmuş pek iç açıcı değil...:f40: :f40: :oops:Ufak bir alıntı ; Sürekli haklarında konuşuluyormuş hissi içinde, karamsar ve huzursuzlaşabilirler. Politika konusunda duyarlı fakat etkileşime hazır oldukları için de zaman zaman hata yapabilirler. Aile bağları güçlü ve sevdiklerine bağlı olan bu kişilerle anlaşmak her zaman kolay değildir.