Başak Burcu Kasım Ayı Burç Yorumları

'Astroloji ve Burçlar' forumunda EyLüL tarafından 27 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

 1. 2012 Kasım Ayı Başak Burcu Yorumları  Başak Burcu 2012 Kasım Falı

  Ruhsal gezegeniniz Güneş ile fınans gezegeniniz Venüs' ün madde evinizdeki olumlu etkileşimi, yaşam şartlarınızı iyi niyetli bir şekilde değiştirmenizi sağlayacak.

  Ailenizle birlikte olumlu hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Anne ve babanızdan istediğiniz desteği alacaksınız. Bazılarınız yıllardır aile ocağından ayrı yaşıyor olabilir. Bu dönemde bir araya gelecek hatta dargınlık söz konusu ise bu duruma son vereceksiniz.13 Kasım'da Güneş tutulması gerçekleşecek. Aileyi ve yuvayı etkileyecek tutulma nedeniyle, yuvayla ilgili değişimler söz konusu. 28 Kasım'da kariyer evinizdeki Ay tutulması, mesleki konularda değişimler meydana gelmesine neden olacak.

  Yakın bir dostunuz ile duygusal bir yakınlaşma veya uzun süredir arkadaşlık ettiğiniz bir kişiyle aranızda farklı bir çekim oluşabilir. Siz derin aşklar peşindesiniz. Sağlık gezegeniniz Uranüs sizi gizemli yaparken, Neptün ay boyunca grup çalışmalarından ve sosyal olaylardan zevk alacağınızı gösteriyor.


  Fakat gücünüzün sınırlarını fazla abartmayarak, altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız. Sinir sisteminizi güçlendirecek mineral ve vitaminleri almalısınız. Katılacağınız davetlerde hiçbir konuda aşırıya kaçmadan kontrollü davranmalısınız.
   
Yükleniyor...
- Başak Burcu Kasım Forum Tarih
2011 Kasım Ayı Başak Burcu Yorumları Astroloji ve Burçlar 14 Ekim 2011
Kasım 2010 Başak Burcu Yorumları Astroloji ve Burçlar 30 Ekim 2010
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri Astroloji ve Burçlar 10 Mart 2014
Başak burcu çocuklarının özellikleri Astroloji ve Burçlar 24 Şubat 2014