Başak Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır

Konusu 'Burç Yorumları' forumundadır ve By RiZeLi tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

 1. By RiZeLi Üye

  Başak Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır
  Başak Burcu Erkeği
  Başak Burcu Erkeği Özellikleri  Tıka basa duygu dolu bir erkek. Duyguları o kadar yönlendirir ki onu haz eşiğinin altında yaşamaya razıdır. Romantizminin yolu şehvetli seksin kıyısından bile geçmez. Başakların mükemmeliyetçilik anlayışı cinsellikle aralarına sıkı bir duvar örmüştür. Her şeyi didik didik edip sorgularken ne kaçırdıklarını göremeyebilirler. Bu durumda siz devreye girecek ve başak erkeğinin hayatını cehenneme çeviren detayların aslında nasıl bir nimet olduğunu göreceksiniz. Başkalarının göremeyeceği küçük bir detay onu ateşleyebilir.


  Mavi ojeler, çizgili çoraplar, kol üzerindeki minik sarı tüyler, ensedeki benler; bütün bu minik detayların bir erkeğin nefesini keseceğini düşünür müydünüz?


  Leopar desenli çizmelerden, siyah dantelli külotlardan çok, göz temasına ve düşünsel alışverişe önem verirler. Başak erkeği düşünsel güçle tahrik olur. Bu durumda bol bol kitap okumanız, siyasetten spora geniş bir yelpazede fikir sahibi olmanız gerekir.


  Bir başak erkeği ile yataktaki maceralarınızın sınırları alt noktası, üst noktası, maksimumu ve minimum zevk aralığı bellidir. Yeni oyunlar, maceralar beklemeyin.


  Her erkek yatakta ayrı bir maceradır. Hepsi kişilikleri ve davranışlarıyla kafa karıştıracak kadar anlaşılmaz olsalar da burçlarından kurtulamazlar. Hangi burcun erkeği nasıl sevişir. Yatakta ne ister, ne yapar hiç merak ettiniz mi?


Benzer konu başlıkları: Başak Burcu
Forum Başlık Tarih
Yengeç - Aslan - Başak Başak Burcu'nun Genel Özellikleri 10 Mart 2014
Yengeç - Aslan - Başak Başak burcu çocuklarının özellikleri 24 Şubat 2014
Yengeç - Aslan - Başak Başak Burcu Uğurlu Sayısı 15 Şubat 2013
Yengeç - Aslan - Başak Başak Burcu Sağlık 2013 15 Şubat 2013
Yengeç - Aslan - Başak 2013 Başak Burcu Özellikleri 10 Şubat 2013