Başak burcu çocuklarının özellikleri

'Astroloji ve Burçlar' forumunda Yasemin tarafından 24 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

 1. Başak burcu çocuklarının özellikleri nelerdir?  Çocuğunuz başak burcu ve siz başak burcu çocuklarının özellikleri merak ediyorsunuz.Aşağıdaki yazıda başak burcu çocuklarının özellikleri hakkında kısa bilgiler bulabilirsiniz.

  Başak çocuklarının en belirgin iki özelliğidir. Onu oyuncaklarını düzenlerken ya da istediği şeyin alınması için para biriktirirken görmeniz çok olası.

  Bu küçük Başak'ınızdan aklı havada bir tip olmasını beklemezsiniz; aksine durumla ilgili artılar/eksiler muhakemesi yapıp, mantığa en uygun olanı seçer. Standartları yüksektir ve doğuştan dikkatlidir. Bu nedenle biraz fazla seçici veya içe kapanık oldukları düşünülebilir. Ancak onlar geride durup, aceleci davranmak yerine durumu değerlendirmeyi tercih ederler.

  basak-burcu-cocuklari-.

  Başak burcu çocukları tam bir yardımseverdir. Ayrıca düzeni sever ve ailesine, daha sonra da topluma, hizmet etmeyi amaçlamaktadırlar.Siz anne ve baba olarak çocuğunuzun mükemmellikle ilgili beklentilerini yatıştırmanız gerekecektir.

  Her şeyin mükemmel olması gerekmediğini, bazen sadece iyi olmasının da yeterli olduğu mesajını vermelisiniz. Kendine olan güveni kazanması ve pekiştirmesi için elinizden geleni yapın. Çünkü Başaklar fazla mütevazı bir yapıya meyillidirler.
   
  Son düzenleme: 24 Şubat 2014
Yükleniyor...
- Başak burcu çocuklarının Forum Tarih
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri Astroloji ve Burçlar 10 Mart 2014
Başak Burcu Uğurlu Sayısı Astroloji ve Burçlar 15 Şubat 2013
Başak Burcu Sağlık 2013 Astroloji ve Burçlar 15 Şubat 2013
2013 Başak Burcu Özellikleri Astroloji ve Burçlar 10 Şubat 2013