Barış Akarsu'nun Annesin'den Ağlatan Konuşma

'Medya Bölümü' forumunda Yasemin tarafından 5 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. Barış Akarsu'nun annesinden ağlatan konuşma

Dün akşamki O Ses Türkiye yarışmasında oldukça duygulu anlar yaşandı bende gözyaşlarımı tutamadım bir anne için oldukça zor bir durumdu Barış Akarsu'un annesi sözleriyle herkese duygulu anlar yaşattı yarışmacı onur dayanamadı ve gözyaşlarını tutamadı.

Barış Akarsu’ya benzerliği ile dikkat çeken Onur bu akşam söylediği Islak Islak şarkısıyla büyük beğeni topladı. Bu güzel şarkı sonrası Barış Akarsu'nun annesi Hatice Akarsu'nun sütüdyoda olduğu söylendi.

Barış Akarsu’nun annesi tüm salonu duygulandıran bir konuşma yaptı. Hatice Akarsu şu sözleri söyledi.

O Ses Türkiye beni buralara kadar getirdi. Buralardan çıkanların yolları açık olacak. Ben yarışmaları hiç seyredemiyordum kızım bana Onur’un abisine çok benzediğini söyledi. Gördüğümde ruhum çıkacak gibi oldu Barış’ımla hissettiğim şeyleri gördüm Onur’da. Saygısı, mütevaziliğiyle oğluma çok benziyor.Barış’ı yaşadım Onur’la iyi ki gelmişim, yoksa içimde ukte kalırdı. Kazanmak kazanmamak önemli değil önemli olan insanlık şu kapıdan çıkabilmek. diyerek salonu ağlattı.