Banyolar için araç gereçler

'Ev ve Dekorasyon' forumunda alemşah tarafından 8 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Yüzyılın İcadı : Ayna Sileceği
    Banyo yaptıktan sonra buğulanan aynanızı temizlemesi için üretilen yüzyılın buluşu bu alet, araba sileceğinin aynalara uyarlanmış hali. Üstelik 100 sterline satılmakta. Hadi otomatik çalışsa yine bir işe yarayabilir, fakat manuel olması da ayrı bir dert.

Diş Fırçalamayan Çocuklar İçin
    Çocukları diş fırçalamama uyuzluğu yapan ebeveynler için üretilen bu ürün, bu sıkıntıyı çekenler tarafından büyük ilgi görmüş. Tüpün ucuna takılan aletler, çocukların diş fırçalama isteğine katkıda bulunuyor.

Su Geçirmez Not Seti
    Duş aldığınızda aklınıza gelen fikirleri unutmamanın iyi bir yolu olan bu set, bir su geçirmez kalem ve kağıttan oluşuyor. Bu gereksiz ürün oldukça tutulmuş,

Banyoda Cinayet
    Bu girişimciler, Amerikan gerilim filmlerinin klasiklerinden olan banyoda cinayet olayını paraya dönüştürmek için, böyle bir ürün üretmişler; kanlı el izli duş perdesi.

Farklı Lavabo

Bir dekorasyon firması olan eumar tarafından tasarlanan bu banyo, evinde farklı bir tasarım isteyenler için ilham kaynağı olabilir. Ne kadar kullanışlı olduğu tartışılabilir ama şık durduğu kesin.

Biri Bizi Gözetliyor

Bu tasarım banyosuna renk katmak isteyenler için üretilmiş. Bir yaratık, arkanızdan, sifonun içinden sizi izliyor gibi duruyor ama aslında o bir çıkartma.

Havlu musluk

Benim çok hoşuma giden pratik ve dekoratif bir ürün. Bu Musluğa havlunuzu da asabiliyorsunuz, tasarım ona göre yapılmış.

Akvaryumlu Lavabo
    yüzünüzü yıkarken lavabo yerine akvaryum görmek.. Güzel ve ferahlatıcı bir fikir. Balıkları besleyebilmek için iki adet kapaklı delik de mevcut.Fakat balıkların hoşuna gideceğini zannetmiyorum bu durumun.

Banyo Tıkacı
    düşünsem böyle bir ürün üretebilir miydim acaba? Ben merak ediyorum bu adamlar hangi şartlarda ve durumda bu fikirleri üretiyorlar. Tebrik ediyorum kendilerini..

alıntı