Banyo Deyip Geçmeyin

'Ev ve Dekorasyon' forumunda Ezlem tarafından 28 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

[​IMG][/URL]

2. Eco

Eco

ben ameliyatlı olduğum için 10 gün banyo yasak,sen inadınamı yapıyorsun şimdi bunlar oldumu hiç :( insanın banyo yapası geliyor her saat
    şaka bir yana güzel banyolar,paylaşıma teşekkürler:f118:

3. 2. banyo tam benlik teşekkürler ezlem :f118:

4. ezlem manşallah bakıyorum dekarosyon işinede el attın harikasın ve güzel iç açıcı paylaşımına teşekkürler :f40:

5. ezlem bu ne yav valla bende banyo temizliği ve güzelliği hastalığı vardı şimdi kafayı yiyecem çok harika banyolar bunları görünce girmeyecem artık banyoma

6. Banyo :)

7. ezlemmm banyo değil mübarek misafir odasi gibi bişi bunlar:f106:
    hepsi de birbirinden güzel tasarımlar emeklerine sağlık canım

8. Hepsi Harika Ezlem
    Emeğine sağlık arkadaşım.

9. Valla bende buna bittim valla herhalde böyle bir banyom olsa orda yatıp kalkarım:f106: :f106: Teşekkürler ezlemm...

10. Ezlemmmmm hepsi çok güzeller yaaa misafirleri oradamı ağırlasakki:f106: :f106:

11. [​IMG]

körolma emi benim banyonun burda ne işi var yav :f106: :f106:
    ilahi ezlem dikkat et az yaaaa olur mu hiç böle güzel banyoların arasına :f196:

12. aslında banyo çok öenmli ve bence hepsi harika ya insan kıyamaz orda gezinmeye tşl ezlem

13. Hem görünüm hemde hijyen bakımından banyo ve mutfaklar önemlidir.Çok güzel tasarımlardı teşekkürler Ezlem :f40:

14. Hepsi birbirinden güzel,
    İnsanın her saat yıkanası geliyo :f30:
    Teşekkürler ezlem..

15. Yaw masrafa ne gerek en rahatı en komforlusu bu..... Allaa allaaa

16. Bunlarda benim dizaynlarim:f80:

17. çilekkkkkkkk bunlar ne :f73:
    ezlemin banyolarına bakarken birde bu banyolar gözlerime inanamıyorum nerde bu banyolar hangi sarayda tasarımlarınız harika :f40: herikinizede çok teşekkürler emeğinize sağlık çok güzel banyolar :f118: :f118:

18. emeğine sağlık hepside çok güzeller EZLEM:f118:

19. Güzel bir secim banyo:) herbiri bir baska guzel birde maliyetleri düsük olsa sanirim herkes ister bunları..paylasim ıcın tsk ezlem..

20. Ezlem ve Çilek emeklerinize sağlık. İnsan bakmaya kıyamıyo,kullanmaya nasıl kıyar aceba. Ve ufukmavisine de hak veriyorum. Değilse kim istemez ki böyle bir banyosu olsun.