Balıkesir Tüketici Hakları Derneği Telefonu

'Ne Nerede ?' forumunda zamaneanne tarafından 15 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

1. Balıkesir Tüketici Hakları Derneği Telefonu

Balıkesir Tüketici Hakları Derneği

Adres : Milli Kuvvetler Cad. Tahta Avdan Sok. No: 7

Telefon : 243 02 52

Fax: 243 13 35

2. Cevap: Balıkesir Tüketici Hakları Derneği Telefonu

merhaba, şikayet edecek başka bir yer bulamadım, çünkü kurumun sitesi yoktu, şöyle ki bugün saat 20;10 sularında Balıkesir Öz Urfa lokantasına yemek yemek için gittik, malum ramazan ayı ve iftar anı için yemek siparişimi verdik, iki kişi olarak gittik ve gittiğimizde bizden başka kimse yoktu, iftar saati geldiğinde lokanta dolmuştu ve masada ekmek, su hiç bir şekilde servis yapılmadı, kup kur ubir çorba, neyse sonrasında ana yemek servisini beklerken diğer kalabalık gelen masaların ana yemekleri götürülde, ezanın saat 20:45 de okunduğunduğunu düşünürsek saat 21;00 de hala yemeklerimiz gelmemişti, kendisine şikayette bulunmak isterken bizi kaileye almadı ve diğer müşterilerine servis yapmaya devam etti, en azından şunu söylüyorum, mekanının ismini değiştirsin ki Urfa'lılara hakaret etmiş olmasın, sonuç olarak bir saat gecikmeleri olarak iftarımızı yaptık, başka bir mekanda tabiki. uyduruk bir mekanın bile en azından sitesi olsun ki şikayetlerimizi bizi kaileye almayan mekan sahibine değil sitesine yapabilelim ve yaptığımız şikayetleri takip edebilelim, yazı gerçekten

3. Cevap: Balıkesir Tüketici Hakları Derneği Telefonu

Buradan kimse okumaz dilekçe ver.

4. Cevap: Balıkesir Tüketici Hakları Derneği Telefonu

Teşekkürler......

5. Merhaba öncelikle ben de internet şirketinle başım beladan 1 ayda internetim kopmalar yaşıyorum musteri hizmetlerini arıyorum dalga geçer gibi arıza kaydı bırakıyorum ertesi gün yine aynı yine arıyorum niye arıza kaydı bırakıyorum bunun hakkında tüketici hakları Mahkemesi basvursam karar ne olur bir bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler .