Balıkçı: Keşke Dila'yı canlı bulabilseydim.

'Haberler' forumunda KaLßsiz tarafından 18 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Silivri'de ailesiyle birlikte sele kapıldıktan sonra kaybolan 2 yaşındaki Dila Manav'ın cesedini Bursa'nın Karacabey ilçesi açıklarında bulan balıkçı Recep İşyar, ''Keşke canlı bulabilseydim'' dedi.

Recep İşyar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün akşam saatlerinde kardeşi Abdullah ile ''Bilgiç Kardeşler'' adlı tekneleriyle balık tutmak için denize açıldıklarını, kıyıdan yaklaşık 500 metre açıkta, denizde bir bebek cesedi olduğunu fark ettiklerini belirtti.

Cesedi görür görmez hemen jandarmayı aradıklarını anlatan İşyar, ''Bebek suda yüzüstü yatıyordu. Üstünde elbiseleri, bir ayağında da ayakkabısı vardı. Cesedi tekneye aldıktan sonra Kurşunlu Limanı'na getirdik. Güvenlik güçleri gelerek cesedi aldılar. Keşke canlı bulabilseydim. O zaman daha mutlu olurdum'' diye konuştu.

İşyar, küçük Dila'nın ailesine başsağlığı diledi.

:(

2. Cevap: Balıkçı: Keşke Dila'yı canlı bulabilseydim.

ALLAH rahmet eylesın.aılesıne sabır versın...çok zor.ALLAH daha buyuk felaketlerden korusun...

3. Cevap: Balıkçı: Keşke Dila'yı canlı bulabilseydim.

Hemde Ne Kadar Zor Düşünsene Senin Bebeğin Oluyor Ve ' yasında Hayatını Kaybediyor. Hemde Kız :'(

4. Cevap: Balıkçı: Keşke Dila'yı canlı bulabilseydim.

ALLAH korusun ya düşünemıyorum....

5. Cevap: Balıkçı: Keşke Dila'yı canlı bulabilseydim.

Çok Acı Bir Durum Hem Bu Hem Münever.

6. Cevap: Balıkçı: Keşke Dila'yı canlı bulabilseydim.

allah rahmet eylesin ailesi için çok zor bi sınav annesinin kollarından kayan korumasız bi bebek...oyy oyy allah sabır versin

7. Cevap: Balıkçı: Keşke Dila'yı canlı bulabilseydim.

gerçekten çok üzücü bir olay keşke ölmeseydi

8. Cevap: Balıkçı: Keşke Dila'yı canlı bulabilseydim.

evet aylcım yaaa

9. Cevap: Balıkçı: Keşke Dila'yı canlı bulabilseydim.

Allah gerie kalanlara sabırlar nasip etsin.Küçük melek şimdi meleklerle birlikte cennetin kenarından anne ve babasının gelmesini bekliyordur....

10. Cevap: Balıkçı: Keşke Dila'yı canlı bulabilseydim.

Evet Yaaa Kıyamam Ben Minnivik Yafruya