Balık Burcu Çocuğu Özellikleri

'Astroloji ve Burçlar' forumunda EyLüL tarafından 22 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Balık Burcu Çocuğunun Özellikleri
  Balık Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir

  Balık Burcu Çocuğu Özelliklerini merak ediyorsanız işte sizlere uzmanlar tarafından yapılan Balık burcu çocukğunun özellikleri...

  Balık burcunda doğan çocuk, çekingen, mahçup ve utangaçtır. Aslında resim, müzik, edebiyat gibi konularda kabiliyetli olan çocuk bir hayal aleminde yaşar. Onun için her masal bir gerçek sayılabilir.

  Balık Burcu Çocuğu kendi haline bırakılırsa daha da içine kapanır ve hayalleriyle başbaşa kalmayı tercih eder. Anne ve babanın ona büyük sevgi göstermesi, yaşına uygun çocuklarla arkadaşlık etmesini ve dışa dönmesini sağlamaları lazımdır. Çocuk neşeli ve dostluk seven bir tip olduğu için böyle ilişkiler onun yavaş yavaş mahçupluktan sıyrılmasını sağlar.

  Balık Burcu Çocuğu okulda zekası sayesinde derslerini çabuk kavrar. Ama sert bir söz veya bakış onun kırılmasına ve derslerden soğumasına yeterlidir. Öğretmenin da çocuğu anlayarak yumuşak davranması lazımdır. Böylece çocuk hem öğretmenini hem derslerini sever. Çocuk küçük yaşta güzelliklere olan düşkünlüğünü de blirtecektir. Resim yapması, kitap okuması, müzik dinlemesi için onu teşvik etmek çok yerinde olur. Böylece çocuk, güzellik arzusunu tatmin eder ve yeteneklerini de yavaş yavaş ortaya koyar. Bu çocuk aynı zamanda kıskançtır. Kardeşlerini ona tercih etmek de onun huzurunu kaçırır.
   
Yükleniyor...
- Balık Burcu Çocuğu Forum Tarih
Balık Burcu Çocuğunun Özellikleri Astroloji ve Burçlar 13 Mayıs 2011
Balık burcu yorumu ekim 2015 Astroloji ve Burçlar 28 Ekim 2015
2013 Ocak Ayı Balık Burcu Yorumu Astroloji ve Burçlar 27 Aralık 2012
2013 Balık Burcu Yorumu Astroloji ve Burçlar 20 Aralık 2012