Bal Köpüğü Saç renkleri

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 21 Ocak 2014 tarihinde açılan konu

  1. Bal Köpüğü Saç Renkleri etkileyici ve güzel bir renk tonudur.Eğer sizlerde saç renginizde farklılık yapmak istiyorsanız hemen saçalrınızı bal köpüğü saç rengine boyatabilirsiniz.Emin olun birazda beyaz teniyseniz bu saç rengi size çok yakışacaktır.

    Yalnız bilmeniz gereken bir şey varki saçlarınızı direk bal köpüğüne boyamak oldukça riskli bir iştir. Bu sezon çok tutulan ve çok sık gördüğümüz bal tonları kuaförlerde boyanmalıdır.

    Evde kendiniz bal köpüğü yapmayı denerseniz turuncu bir renk yakalamış olabilirsiniz. Bir kaç kozmetik firması bal köpüğü tonlarını piyasaya çıkarmış olsa da bu rengi tutturmak mümkün değildir. Bal tonları ne açık ne koyudur. Açık renge boyatmaya cesareti olmayanlar, koyu rengi sevmeyenler için bal tonları süper uygun olur. Üstelik bu tonlarda saç boyaları mevsimlik değildir. İster yaz, ister kış, isterseniz de bahar aylarında kullanabilirsiniz.Oldukça güzel ve hoş görünen bir renk tonudur bal köpüğü saç rengi tercihlerinizin ilk sırasında yer almasını öneriyoruz.

    bal-löpüsgü-.
     
Yükleniyor...
- Köpüğü Saç renkleri Forum Tarih
Bal Köpüğü Saç Renkleri 2014 Kişisel Bakım 29 Aralık 2013
Bal köpüğü saç rengi modelleri Kişisel Bakım 20 Ocak 2014
Evde bal köpüğü saç rengi nasıl elde edilir Kişisel Bakım 7 Aralık 2013
Bal köpüğü saç rengi numaraları Kişisel Bakım 7 Aralık 2013