Bakında rezalet görün

'Güncel Bilgiler' forumunda Belinay tarafından 5 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

bu resme bakarken ne söylenebilirki başka :( :( :(

2. Bir yerlerde duymuştum,
    Yaradanı es geçen ve bilincinde olmayan bir insandan herşey beklenir diye...
    ar, namus ve ahlaksızlığın hat safhaları....
    kaldıki din'e ve dini mabetlere saygı olsun.....

üzücü ama malesef gerçekler bunlar....:(
    bizler sahip çıkmadığımız sürece bunlar olacaktır ve dahası.....

teşekkürler belinay:f40:

3. Gerçekten çok büyük bir rezalet.. Bu rezaleti özgürlük adına yapıyoruz demeleri de daha büyük bir rezalet...

4. İnsanın inaçlarına kutsal mekanına bu kadar saygısız olunabilirmi..

Yazık insanlıktan nasiplerini almamışlar..

Kınıyorum...

5. Allah ıslah etsin inş:) .Rezalet yaptıkları

6. rezalettttttt ne günlere kaldık yarabbimm
    paylaşıma tşkr...

7. Resmen rezalet ve saygısızlık kınıyorum :( ALLAH islah etsin :)

8. Allah islah etsin ülkelerin özgürlüklerini bukadar düşünen amerika
    Saraybosna katliamlarında neredeydi?
    Türkiye nin girişimleri ile geçte olsa bm güçleri gitmişti çünkü saraybosnada petrol yoktu
    amerika neden gitsinki saraybosnaya...

9. Camilerde Allah’ı anmayı engellemek, Allah’ın azametli iradesine inanmak ve iradeli olmakla ilgili ayetlerin tefsiri:

“Allah'ın mescitlerinde O'nun adının anılmasına engel olan ve onların harap olmasına çalışandan daha zalim kim vardır! Aslında bunların oralara ancak korkarak girmeleri gerekir. (Başka türlü girmeye hakları yoktur.) Bunlar için dünyada rezillik, ahirette de büyük azap vardır. Doğu da Allah'ındır batı da. Nereye dönerseniz Allah'ın yüzü (zâtı) oradadır. Şüphesiz Allah'ın (rahmeti ve nimeti) geniştir, O her şeyi bilendir.” (Bakara 114-115)

10. Evet,inanca saygı,insana saygı insan olmayı gerkitirir,insanlıktan nasibini almayanlardan böyle bir davranış beklemiyoruz.
    Bunlar bize yansıyanlar ,peki ya yansımayanlar.Düşünce insanlığımdan utanıyorum.Paylaşımınız için teşekkürler.

11. yazıklar olsun...................

12. nefretle kınıyorum :f196: