bakan intahar ediyormus

'Zaman Tüneli' forumunda Kader tarafından 25 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Evet arkadaşlar bu resim yüzünden intihar edenler vardır.

BU RESİM YÜZÜNDEN KİMLER İNTİHAR EDER?

1) Şizofrenler
    2) Çok Hassas Olanlar
    3) Depresyonda olanlar

İNTİHAR ETMELERİNİN NEDENLERİ

1) Resme uzun süre bakarak birşeyler beklemeleri ve bozuk psikolojide oldukları için resmi farklı boyutlarda farklı biçimlerde görmeleri. (Tamamen rahatsızlıklarından dolayı)

2) Resme bakmayı bitirdikten sonra, yerde devamlı resimdeki kızı hayal etmeleri ve yanlarından önlerinden geçen herkesin yüzünü bu kızın yüzü gibi görmeleri.

3) İNTİHAR: Yine hastalıklarından dolayı kızla konuştuklarını sanmaları (biz o kişiyi görürken bize kendi kendine konuşuyormuş gibi geliyor) kızdan büyük ihtimal ölüm emri gibi halüsinasyonlar gördükleri tahmin edilmektedir.

Ayrıca yunan mitolojisine göre uzun süre gözlerine bakanı lanetliyormuş.o yüzden taş kesiliyorlarmış.bu yüzden bir müzede bunun kafası ters duruyormuş. (tersten bakınca etkilemiyormuş)

Nevra bunu beğendi.

2. Korktum valla nolur nolmaz diye az baktım resme
    arkadaşlar güzel kız ama siz bakmayın yinede bilmediğiniz bir psikolojik hastalık olur mazallah... bana da öl diyo bu kız diye atlamayın pencereden :f106:
    Aha bir ses duyuyorum atla pencereden diyor napsam ki :f30:

3. [FONT="Arial Black"]resme bakmadan önce ıntahar edebileceğim bütüm önlemleri aldım kendimi sandelyeye bile bağladım ki ne olur ne olmaz:f30: :f30: şimdi biri gelsede çözse beni sandalyeden :f30: :f30: emeğine sağlık kader[/FONT]

4. Aman allahım yok ya alt tarafı bir resim işte aman kader abla bence sen fazla bakma bu resme bir de bana baktınmı o kızı görürsen kim vurduya gitmeyeyim:f106: :f106:

5. Paçimmmm merak etme sen bize bişey olmazzzzzzz :f106:

Paylaşıma tşkler canımmm :f58:

6. Resim benden şüphelendi galiba açılmadı :f106: :f106:

Açılsaydı keşke tüm önlemlerimide almıştım halbuki:f30: :f30:

7. Ben öyle gecerken bi ugradiydim, de hadi gidiyom yine..[​IMG]

Tesekkürler Kader.. :f40:

8. hazancım sakın deneme deymez alt tarafı bir resim ya güzel kız okadar benietkilemedi şimdi yorgunum kalkıp kendimi atmam biyerden