Babalar Günü Hediyeleri 2013

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Yasemin tarafından 14 Haziran 2013 tarihinde açılan konu

1. 2013 Babalar Günü Hediyeleri

Babalar gününe sadece bir gün kala sizler hala babanıza ne alacağınıza karar veremediyseniz hiç üzülmeyin sizlere öyle güzel Babalar günü Hediye Seçenekleri sunacağımki hemen kararınızı verip kısa sürede babanıza özel bir hediye seçimi yapabileceksiniz.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/babalargunu-39941.jpg]babalargunu-39941[/IMGALT]

Tüm babaların babalar gününü kutluyorum ve birbirinden güzel Babalar Günü Hediye Seçenekleri ile sizleri başbaşa bırakıyorum..

Babanıza yakışacağınızı düşündüğünüz ve ona uygun olduğunu düşündüğünüz her hediye onları çok mutlu edecektir.Hediyenizin büyük yada küçük olması hiç mühim değil diye düşünüyorum önemli olan Babanızı hatırlamanızdır bunu sakın unutmayın.

Hediye seçenekleri derken sizlere öyle pahalı hediyelerden bahsetmek istemiyorum klasik herkesin alabileceği özellikle çocukların harçlıklarını biriktirip hediye almak istediklerini düşünürsek..

Babanıza alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri zevkine uygun güzel bir gömlek olabilir.

Yada sizin ve Babanızın resminin bulunduğu güzel bir resim çerçevesine ne dersiniz bence harika bir fikir.

Farklı bir şey yapmak istiyorsanız güzel bir pazar günü süprizi yapabilirsiniz Babanıza örneğin sinema bileti alabilir Babanızla birlikte başbaşa sinemaya gidebilirsiniz tabiki Babanızın hoşlanacağı tarzda bir film olması şartıyla :)

Yine Annenizden destek alarak evde harika bir pazar günü yada şöyle diyelim Babalar Günü Kahvaltısı hazırlayabilirsiniz emin olun Babanız böyle bir süprizden çok hoşlanacaktır.

Yukarıda sizlere sunduğum hediye seçeneklerinden hiçbirini alamaz yada yapamassanız hiç üzülmeyin güzel bir fikrim daha var sizlere.Babanıza kocaman bir öpücük verin ona sımsıkı sarılın ve birde kulağına Babanızı ne kadar çok sevdiğinizi fısıldayın bundan güzel bir hediyemi olur sizce ne dersiniz.:f40: