Baaı Bob Marley Sözleri Türkçe Çeviri

'Güzel Sözler' forumunda Elanur Hande tarafından 10 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

1. Dünyanın en güzel ritmi; onun senin için çarpan kalbidir..

"Artık hep hayal ettiğimiz yeni bir başlangıcı değil; Hiç düşünmediğimiz mutlu bir sonu istemeliyiz"

"Düşmanından çok dostundan sakın ! Çünkü dostluk biterse; Sana nasıl zarar verebileceğini en iyi dostun bilir sadece".

Gördüğünü herkes sever, Sen onda kimsenin görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; ten'e değil, kalbe dokunacaksın.

"Hayatımda kimse yok; ama sorun değil. Çünkü sen aşkı basitleştirenlerden birisin, bense yalnızlığın hakkını verenlerden" "

Mutlu mu olmak istiyorsun? Kimseden bir şey bekleme ..

Sevgilin olabilecek birçok insan olabilir ; Fakat sevdiğin olabilecek insan bir tanedir....

Her tesadüf bir başlangıçtır. Finali sen oynarsın , perdeyi kader kapatır ...

Sen kim oluyorsunda benim yaşadığım hayatı yargılıyorsun ? Ben mükemmel değilim ve olmak zorundada değilim! Parmağın ile beni işaret etmeden önce ellerinin temiz olduğuna emin ol !!!

Kendi kendime konuştuğum kadar ,kimseyle konuşmuyorum . Sebebi delilik değil , sadece bilirim ki insanı sadece en iyi kendi dinler ..