Azra Akın-Kıvanç Tatlıtuğ neden ayrıldı

'Magazin haberleri' forumunda Elfida tarafından 6 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

8 yıllık bir birlikteliği sonlandıran Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ çifti bir basın açıklaması yaparak ayrılıklarını ilk ağızdan duyurdular.

Yapılan açıklama şöyle: “Yaşamımızda pek çok önemli konu varken özel hayatımızla ilgili kimseyi meşgul etmek istemeyiz. Ancak bizler kamuoyuna mâl olmuş kişiler olarak tercihimiz olmadığı halde ilişkimizi gözler önünde yaşıyoruz. Bu sebepten yaşadıklarımızın bize özel bölümleriyle ilgili, hayatımızın hiçbir aşamasında olmayan kişiler tarafından gerçeği yansıtmayan yorumlar yapılabiliyor. Hayatlarımızın toplamda sekiz yılını birlikte geçirdiğimiz ve birbirimiz için çok değerli olduğumuz için medyada çıkan haksız değerlendirme ve yorumlara bir cevap vermek istedik. Bizim tarafımızdan söylenmemiş hiçbir sebep, ayrılık sebebimiz değildir. Özelimizle meşgul ettiğimiz herkesten tekrar özür dileriz.”

2. Cevap: Azra Akın-Kıvanç Tatlıtuğ neden ayrıldı

İnsanlar güzel bir çift görünce neden onların mutlu olmasını istemezler, ayrılmaları için neden uğraşma ihtiyacı hissederler, fesatlıktan mı, çekememezlikten mi, neden acaba? Bu çocuklar üçüncü defa bir araya geldiler ey millet. İnsanlara iyi ve güzel gözlerle bakalım ki bizim de hayatımıza Allah olumlu, iyi ve güzel olanı versin. Hem Kıvanç Azra'yı bırakıp gitti, başkalarıyla ilişkiler yaşadı ama Azra kendi hakkında çeşitli yalan haberler çıksa da asil duruşunu hiç değiştirmedi ve sonunda Francesco Boari ile ciddi bir ilişkiye adım attı, ikisinin ilişkisinin evliliğe doğru ilerlediğini gören Kıvanç kalktı yine ortaya çıktı ve yine Azra'nın kendisine dönmesini sağladı. Şimdi eğer Kıvanç yine ayran gönüllülük edecekse ve bunun için surat yapmaya başladıysa bu da çok büyük haksızlık yani. Çünkü Azra çok tatlı, çok asil, çok iyi kalpli ve gerçek aşka layık. ben bu yazıyı biryerde okumuştum ve doğru olduğuna inanırım...