Aziz Yıldırım Tutuklandı

'Haberler' forumunda Elfida tarafından 10 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]
    Aziz Yıldırım neden tutuklandı,
    Aziz Yıldırım Metris Cezaevinde,
    Aziz Yıldırım cezaevinde

Savcılık sorgusunun ardından tutuklanması istemiyle 2 gün önce mahkemeye sevk edilen ancak rahatsızlığı nedeniyle iki kez hastaneye sevk edilen Aziz Yıldırım'ın, İstanbul nöbetçi 14. Ağır ceza Mahkemesindeki işlemleri tamamlandı.

Mahkeme, Yıldırım'ın şike yapmak ve suç örgütü kurmak suçlamalarıyla tutuklanmasına karar verdi.

Yıldırım, bir sivil polis aracı, bir Çevik Kuvvet otobüsü ve kendisini takip eden bir ambulansın bulunduğu konvoyla Metris Cezaevi'ne götürüldü. Yıldırım'ın konvoyu saat 21.20'de Metris Cezaevi'ne giriş yaptı.

2. Cevap: Aziz Yıldırım Tutuklandı

bir takımı çok iyi bir yere getirmek için 100 yıllar gerekiyor.
    bu kadar ucuz olmamalı.bence bur soruşturmada haksızlık var.
    futbolumuzu tamamen temizlenmesi için herkese eşit şartlarda operasyon yapmalı.
    bir düşününki bir başkan takımı her branşta şampiyon yapıyor Türkiyede en stad ve tesislere sahip oluyor onu gözardı edilmemeli.bazı takımlarımız hala bu seviyeye gelmesi için çok çalışmada yetmiyor devletten destek alarak (örnek: arena stadı) hala iyi olmaya çalışıyor.kolay değil bu stadlar tesisleri yapmak.Türkiyede yapılan en iyi tesis ve spordaki başarının baş mimarisi aziz yıldırmdır.benim takım tutma veya taraflı olma bi niyetim yok yapılanlar ortada.şimdi gel böyle bir başarıyı gözardı et.sanki şike sadece bir senemidir yapılıyor bence yanlış ve haksızlık yapılıyor bu takıma ve başkana.
    Yazık Yapılan Emeklere Yazık Türk Sporu Kaybediyor.

3. Cevap: Aziz Yıldırım Tutuklandı

Diskovır a hak veeriyorum.Ve diyerlerinide anlıyoruum türkiye ligine en çok upa alan takım biz olduğumuz için

4. Cevap: Aziz Yıldırım Tutuklandı

Bütün bu saydıkların suçun mazur görülmesini gerektirmez eğer ortada bi suç varsa ki şu anda bu yönde herşey ince ince araştırılıyor suçlular cezasını çekmelidir. Eğer suç teşkil eden birşey yoksa ortada yine adalet yerini bulacak ve Aziz Yıldırım serbest bırakılacaktır.

5. Cevap: Aziz Yıldırım Tutuklandı

bir işi yaparken tamamen sonuna kadar gidilmeli (örneğin ergenekon).
    bir kaç takımı düşürülmemesi sadece bu işin sonuna kadar gidilmeli.