Aziz Yıldırım Geyikleri

'Eğlence' forumunda EyLüL tarafından 23 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. İnternette Aziz Yıldırım Geyikleri
    Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım Geyikleri

Aziz Yıldırım Geyikleri

Fenerbahçe başkanı, iş adamı olmasa general,paşa filan olacakmış. adam 1 hafta boyunca hastane hastane gezdi tıpkı ergenekoncu paşalar gibi.

Tüm Avrupa Fenerbahçeyi konuşacak deyip,tüm Avrupa'nın Şike sebebiyle Fenerbahçeyi konuşmasını sağlayan büyük başkan

paranın, yani şikenin güç olmadığını yetmiş milyona gösteren kahramandır.

Gözaltına alınan Aziz Yıldırım'ı kurtarmak için Emre Belözoğlu'nun mahalleden arkadaşlarını toplamaya başladığı bildirildi.

Şu metrisin önü:fenerbahçe için bestelendiği seneler sonra açığa çıkan marş. çok duyguludur adamı ligden düşürür.

tff başkanı kaypak beyefendi'nin açıklamalarına bakılırsa hobi olarak hapise girmiştir.

yahu dünden beri aklıma geldikçe gülüyorum. delil yoksa bu adamcağız ne diye hapise girdi. o değil ölüp gidecek oralarda o zaman görecek herkes anya'yı konya'yı.

zamanında mustafa denizli takımı şampiyon yaptıktan sonra ertesi sezon denizli'yi kovmaktan beter etmişliği vardır.

mustafa denizli'nin "takımı şampiyon yaptım ama beni yolladılar" gibi sözlerini duyan aziz yıldırım; "sahi takımı o mu şampiyon yapmış? takımın nasıl şampiyon olduğunu herkes iyi biliyor." demişti.bu sözlerin anlamı bugünlerde daha iyi anlaşılıyor.

fanatik fenerbahçelidir. öyle ki fenerbahçe'nin iyiliği için, hem kendini bitirmiştir hem de fenerbahçe'ye tarihinin en büyük zararını vermiştir

şu saatten sonra kendisine yapılacak en büyük güzellik temiz çamaşır ve sigaradır. Vefakar fb taraftarı cennetoğlu tumanlarını ve bitlis sigaralarını kapıp başkankarına koşmalıdır.

Şike yaptıvımı ispatlasınlav, istifa etmeyen şevefsizdiğ

Aziz Yıldırım'la beraber Bilica da alınsın içeri, birlikte tünel kazarlar.

şike suçlamasıyla tutuklanan fenerbahçe başkanı. iyiki tutuklanmış bu başkan, yoksa sağlık sorunlarını bilemeyecekti. kahraman türk polisi sayesine damar tıkanıklığını öğrendi, anjiyo falan oldu. adam çekap dan geçti valla.

Aziz Yıldırım'ın savcıya "Türkiye Kupası verin her şeyi anlatırım" dediği söyleniyor.
    hayat hikayesi bitmiş 70 milyona rezil rüsva olmuş 3 yıl üst üste şampiyonluk temennisi verip fenerbahçe'yi küme düşürmüş başkandır.