Azeri kızı Günel kimdir resimleri

Konusu 'Yerli güzeller' forumundadır ve HazaN tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. HazaN Admin Yönetici Admin

Günel Zeynalova (25 Ekim 1985, Ağdam), Azerbaycanlı şarkıcı. Azerbaycan doğumlu

5 nüfuslu bir ailenin son üyesiyim.Babam Azerbaycan halkı tarafından çok iyi tanınan bir müzisyen,annem de piyano öğretmeni olması nedeniyle doğduğum günden itibaren müzik ile iç içe büyüdüm.Eğitim aldığım okulda düzenlenen şenliklerde şarkılar seslendirir,tiyatro etkinliklerine katılır ve babam ile birlikte gittiğim müzikhallerde sahne alırdım.
    Sosyal etkinliklerle dolu,kendine göre sıradan bir hayat yaşarken 1998 yılında İbrahim TATLISES'in konser vermek üzere Azerbaycan'a gelmesi ile farkında değildim ama Günel'in hayatında yepyeni bir sayfa açılmıştı.Aileimin ve kendimin İbrahim TATLISES’e olan hayranlığı nedeniyle ailem ile birlikte konsere gittim.Tek isteğim çok sevdiğim TATLISES ile birlikte bir şarkı söylemekti.Konser sırasında polislerin arasından gizlice geçmeyi başarandım ve;
    - İbo İbo...
    diye seslendim
    İbrahim TATLISES'in
    - Ne var zilli
    Diyerek bana cevap vermesi üzerine şarkı söylemek istediğinimi belirttim ve ağabeyim ile birlikte sahneye çıktık.Sibel CAN'ın seslendirdiği Padişah isimli parçayı okumamız üzerine Benim sesimi çok beğenen TATLISES sana albüm çıkartım? teklifinde bulundu.Benim ve ailem ile görüşen Sanatçı sesimi çok beğendiğini Ben ve ailem ile birlikte Türkiye'ye davet etti.2 ay sonra Türkiye'ye geldiğimde,İDOBAY etiketi ile
    1999 yılında "Ne Olur Allahım" "Dünya" isimli albümünü çıkarttım.

Albümleri
    Ne olur Allahım (1999)
    Azeri Günel (2004)
    Adı Yok (2008)

Azeri kızı Günel1. Azeri kızı Günel2. Azeri kızı Günel3. Azeri kızı Günel4. Azeri kızı Günel5. Azeri kızı Günel6.

2. ~xaNgeLx~ Üye

hmm azeri oLduğunu bLmiodumm saoLL fotoLr qzLL

3. Pardus Üye

Küçücüktü bu yavv...Büyümüş :D

4. DiScOvErEr Üye

evet bencede küçükdü ne tez böle büyüdü.gerçi kızlar erkeklere göre daha erken büyüyorlar.:f20:

5. 0zyßuzy~ Üye

çok küçüktü bu az birşey hatırlıyorum ama ... çok küçüktü bu kızı ibrahim tatlıses ünlü yapmıştı xD

6. IŞIL Üye

güzelleşşmışşş... :)

7. isyankarr* Üye

Gercekten cok güzel kiz, insallah kaderi daha güzel olur.

Sayfayı Paylaş