Azerbeycan 1 Türkiye 0

'Spor Gündemi' forumunda cCasT tarafından 12 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. A Grubunda Ülkemizi Temsil Eden Milli Takımımız Almanya Macını 3-0 Kaybeden Türkiye Azerbeycan Takımına da 1-0 Yenilerek Gruplarda İsini Gittikce Zora Sokuyor. Almanya Macında Sahaya Cok Farklı Bir Kadro Süren A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink Eleştiri Yağmuruna Tutulmustu. Bugün Azerbeycan Takımına da 1-0 Yenilen A Milli Takım Teknik Direktörü Çıkmaza Girdi !

Sizde Hiddink Ne Yapmaya Çalısıyor ?

Buyrun TartısaLım !

Benim Yorumum " Türkiye Milli Takımı Basına Bir Teknik Direktör GetiriLecekse Bu Türk oLmaLıdır. Türk'ü Türk Bilir. Türk Olmayan Türk'ün Gururunu Haysiyetini ve MücadeLesini biLemez. Bana göre Hiddink parasının pesinde.Kendisi Türk olmadıgı gibi yeniLen macLarlarda hiçbirine üzülmemisTir diye düsünüyorum.Nasıl olsa parasını alıyor. Bende Hiddink olsam bende parama bakarım. Türkiye yenildiginde yeniLsin ne olcak derim.Nasıl olsa Hiddink Türk degiL . Bunu herkez der. Hiddink gitmesi Türk Milli Takımı icin hayırLı oLacaktır.

A Milli Takımımız 6 Puan İle 3 Sırada Yer Almaktadır.

2. Cevap: Azerbeycan 1 Türkiye 0

Yok artık !:f73: Önce Almanya maçı şimdi de bu.Türk futbolu bu kadar mı kötü ? Oyuncular bu kadar mı beceriksiz ? Yoksa Teknik Drektör mahalle maçına mı çıktığını zannediyordu da bu kadar az çalıştırıp bu kadroyu sahaya sürdü.Özer'in o kadroda işi ne ? Nerde Mevlüt , Nerde Nuri ? :f84: Ne Almanya mağlubiyetinin ne de Azerbaycan karşısında alınan mağlubiyetin bir izahı yok, üstelik bu kadar da kötü futboldan sonra.:f196:

3. Cevap: Azerbeycan 1 Türkiye 0

Hiddink Gitmesse Daha Çok YeniLiriz. Nihatı ilk 11 e aLmıyor böyLe birsey varmı. Bunun mantıkLı bir cevabı oLamaz. Hiddink bakaLım ne yapacak çok merak ediyorum simdiden.