Azer Bülbülün ölümüyle ilgili haberler

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 7 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Azer Bülbülün ölümüyle ilgili son bilgiler

Azer Bülbülün ölüm sebebi
    Sanatçının ölümüyle ilgili soruşturma sürüyor.Otopsi yapan Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı Mustafa Şeraz, yapılan ilk incelemede herhangi bir yabancı maddeye rastlanmadığını söyledi; "Kalp damarlarından ikisinin tıkalı olduğu belirlendi. Ancak, vücutta herhangi bir yabancı madde olup olmadığı vücuttan alınan örneklerin toksikolojik sonuçlarının gelmesiyle kesin olarak ortaya çıkacak. Bu da en az bir hafta sürer" dedi.

Polisin odada yaptığı araştırmada cinsel gücü artırıcı özelliği bulunan hap kutusu bulunduğu iddia edilirken, geceyi sanatçı ile birlikte otel odasında geçirdiği için gözaltına alınan hayranı 24 yaşındaki S. A. da Emniyet Müdürlüğü'nde sorgulanıyor.
    Cinayet Büro Amirliği'nde ifadesine başvurulan S. A., " Azer Bülbül'ün tavernada program yaptığını duyunca kendisini dinlemek için oraya gittim. Orada kendisiyle tanıştık ve hayranı olduğumu söyledim. Sonra arkadaş olduk ve programdan sonra birlikte ayrılıp otele gittik. Burada kendisi ne olduğunu bilmediğim bir hap kullandı. Sonrasında birlikte olduk. Bir süre sonra fenalaştı. Ben de korktuğum için hemen giyinip odadan hızla ayrıldım. Öldüğünü bilmiyordum" diye konuştu.

Otelin güvenlik kameralarında S. A.'nın sabah saat 04.30 sıralarında hızlı adımlarla otelden ayrıldığı görüldü.

"Bildirimde bulunmamak" suçlamasıyla gözaltında tutulan ve sağlık kontrolünden geçirilen S. A. akşam saatlerinde adliyeye sevk edilecek.
    (cihan)