Aysell -Nane nane

'Kısa Bilgiler' forumunda Dark tarafından 27 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Aysel Arkadaşımızın çok yetenekli olduğunu biliyorsunuz.işte izleyeceğiniz görüntüde bunlardan biri.
    veeee Ayselin mükemmel sesiyle sizi başbaşa bırakıyorum:f30::f30::f30:

2. Cevap: Aysell -Nane nane

aysell darkın intikamı acı olmuş canım:f106::f30:

3. Cevap: Aysell -Nane nane

Yaaaa Darkkkkkkkkk senin işin yok muu..İlla beni uğraştıracaksınnn..:f20:
    Kendin istedin bunu hazırlıklı ol valla.. Bu kez gerçekten kılıçlar çekildi.. Hadi gazamız mübarek ola..:f106: Yeni ataklarımı beklee..Kork benden DarK korrrkkkkk..:f75::f31:

4. Cevap: Aysell -Nane nane

[​IMG][​IMG]

Birincisi bir gün nane nane şarkısına aysell yorumuyla halay çekeceğim hiç aklıma gelmezdi. :f196:
    İkincisi DarK sende cıngıl belsi söylerken güzel zılgıt çekmiştin. :f106: biz halaydayken senden de bir lililililililili alalım.
    Üçüncüsü nane naye ye bu kadar güleceğim bile aklıma gelmezdi. :f106:
    Dördüncüsü siz atışmalara (şey pardon intikamlara) devam edin biz acayip eğleniyoruz.
    Beşincisi şekercim güldüğüm için bana kızma :oops: şekerimi güldürebildiysem ne mutlu bana de.:f196:
    Altıncısı DarK Aysell'in intikaminı bekle. Bu sayede bize sıra gelmesin :f106:

5. Cevap: Aysell -Nane nane

Amannnnınnnn Ayselciğimin taklidi yaparken nasıl bir işkence cektiği yüzünden belli oluyor zaten birde ben bişey söylemiyeyim bariiiii:D :D :D :D :D

6. Cevap: Aysell -Nane nane

güzel taklit:f30::f30:

7. Cevap: Aysell -Nane nane

DarKkkkkkkkkk sen bekle bekle şu link onaylansın ben gümbür gümbür geliyorummm..:f20:

8. Cevap: Aysell -Nane nane

AYsellllll bu ne yawww... Korku filmi gibim olmuşş.. Bu klip insana naneyi yedirttirir... :)... Gözlerinin bu kadar pörtlek olduğunu bilmiyordum..

9. Cevap: Aysell -Nane nane

Uyussssssssssssssss sen beni görmedin miiiiiii..Gözlerim pörtlek mi böyleee..Aşk olsunnnnnn..;) :

10. Cevap: Aysell -Nane nane

ayselcim dark herşeyi haketmiş bence ne dersen ne yaparsan haklısın .

11. Cevap: Aysell -Nane nane

siz taraf tutun ;) : küstüm konuşmuyorum sizinle;) :

12. Cevap: Aysell -Nane nane

Öylee küsmeklee olmaz onlarada yap bir klip olsun bitsin... Erol Köse gibisin Dark helal sana :) :)

13. Cevap: Aysell -Nane nane

Dark Aysel savaşı perde 2 :f30: