Aykuta'nın Uykudan Uyanma Görüntüsü

'Eğlence' forumunda Wish tarafından 5 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Evet arkadaşlar.Araştırmacı kimliğimi takındım ve Aykut'un sabahları nasıl uyandığının görüntülerini ele geçirdim ve sizlerle paylaşmak istedim. :)

Aykut uyandıktan sonra kendini nasıl hissediyorsun :f30: Bu saati çok mu aradın. Benim merak ettiklerim bu kadar

2. Cevap: Aykuta'nın Uykudan Uyanma Görüntüsü

Yaa Aykut arkadaşım telefonunu kursana hem o kafana da vurmaz :f30: Türk telekom uyandırma servisi de var bu işkenceye ne gerek :f196:

3. Cevap: Aykuta'nın Uykudan Uyanma Görüntüsü

İnanmıyorum..O kafayla nasıl çalışıyorsun Aykut:f30:Saatte epey geç olmuş..hala uyandıramadığına göre başka yöntem bul..:)

4. Cevap: Aykuta'nın Uykudan Uyanma Görüntüsü

Eeee tabi kendinden büyük saat alırsan işte tepene çıkar :f106: Ama uyanmıyorsan bu saat şart. Bencede bir telefon saati kursan dahamı iyi olurmış ne :f30: Tesekkürler Wish ablacim :f40:

5. Cevap: Aykuta'nın Uykudan Uyanma Görüntüsü

:f30::f30:

6. Cevap: Aykuta'nın Uykudan Uyanma Görüntüsü

teşekkürler tavsiyeler için ama telefonların alarmı çaldığında kaldırıp duvara atmaktan telefon dayanmıyor artık bu saat anlıyor halimden artık bunada alıştı bünyem tepki vermiyor :)
    ama wish sırf bu halimi kaydetmek için 3. kata tırmanıp pencereden girmiş ve görüntüleri kaydetmişsin kızamıyorumda o kadar emek vermişsin :D
    bari bulaşıklarıda aradan çıkartsaydın :eek:

7. Cevap: Aykuta'nın Uykudan Uyanma Görüntüsü

:f59: he hehhhh. Magazincilik işte böyle bişey Aykut. Bulaşıklar sana kalsın. Ben alacağım görüntüyü almışım. Yayınlamam gereken yerde yayınlamışım. Daha ne isterim ki :)

8. Cevap: Aykuta'nın Uykudan Uyanma Görüntüsü

bu saatleri böyle şımartmaya gelmiyor..sonra insanın tepesine çıkıyorlar....:)

9. Cevap: Aykuta'nın Uykudan Uyanma Görüntüsü

heehhe