Ayben - İllegal

'Şarkı Sözü' forumunda SümbüL tarafından 30 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. Ayben - İllegal-Aylin Aslım ft.

DJ FUNKY C FATAL FLEX CEZA FUAT ERGİN.
    Zemin beton trip atar.akenetonla susar.verin jeton bir bakışla iskeleton bakar.Tek atışla poligon yanar.Gel kaşar varlığın kasar.patlar kasa her kafaya patla.beşe yapar dirdune naçar.Tar kantarla mantar tartar bu barbar.Dolaşır akgünün ak sidiyle gargara yapar.koptu yarbay.harhar.her dakika zarar.sararda solmadan lale oldu dolma.kase görüp azmam.saliselik business.Ağaçlardan kopmam geliR geçer christmıs.Berlinde camiden ezan okutmazlar kısmet.Yerdeki yaralıya dokunmazlar not yet.Fuat RAPi bırakmış[asla aslaaa]Gelir yaslar küvetler dolar yaşla.ateşi ateşe verir yeksin gazla.biçilecek MC ler buğday ve arpa.
    ..::NakAraT::..
    CEZA
    Bence RAP bu yek legal bırakmaz hiç mi hiç mecal.
    FUAT
    Bir olta attım denize kalmamış ki dalmamış kefal.
    CEZA
    Toplu sözlerim bi sizde vardı olmamış meal.
    FUAT
    Denizde çoktunuz kum oldunuz FUATsa illegal.

CEZA
    FUAT
    CEZA
    FUAT
    Denizde çoktunuz kum oldunuz CEZAysa illegal.

CEZA
    Feyz al rapimden kork ve bana purple heyz al.Panik yapıp kaç.Gerisinin dayanağı fal onun ki bol para ve derisi yüzülesi B-BOY yüzüne bakasım yok kinim yok.ekibin rapi pek iyi zaten etiketinin yarı fiyatı senin rapin.Semazen gibi döner ama yalana hakka ben dönerim hakkaten.Kapat camı kapat.İllegal bu rüzgar yok mecal.Dilime inme lal diye dua ederim ben.Geceler benim.Hecelediğim rap hepinizin ekin.Bekleyin hasat zamanı geri geleceğim evime.Vakit yakıp elime nakit yada kına yakın.Zafere koşan FUAT a ve bana dayanamaz kulak ötesi yok haricimiz kurak.
    ..::NAkARat::..
    CEZA
    FUAT
    CEZA
    FUAT

CEZA
    FUAT
    CEZA
    FUAT
    Denizde çoktunuz kum oldunuz CEZAysa illegal.

AYBEN
    Ben bu notada kendim oldum.Her bi rotada kaybım oldu.Oltalarda yemde yoktu.Bosphorusda tek bir ordu.Noktalarda nakarat oldu.Yaptığım bu serenat aşka dair tek bi yoldu samtüraj AYBEN oldu.Bence RAP yek meal var istisnaya yok mecal.Bir elde mikrofon ve gözlerinde kalmamış sual.Bir anda oldunuz bi şah ve matla geldi tarumar.Denizde ottunuz RAP okyanus AYBENse illegal.
    ..::NakArat::..
    CEZA
    FUAT
    CEZA
    FUAT

CEZA
    FUAT
    CEZA
    FUAT
    Denizde çoktunuz kum oldunuz CEZAysa illegal.[x2]

:f40: :f40: :f118::f118::f118:

2. Cevap: Ayben - İllegal

aylin aslım

duydunuzmu neler olmuş tanıdınızmı meşhur olmuş çok sefilmiş zengin olmuş banane marjinalmiş artis olmuş oda bişeymi starda olmuş orjinalmiş kimden çalmış banane

ayben

boynuz altından bakan o gözlerin kör olsun damat alana kaynana bedava kahvelikde hediye olsun banane vergi şampiyonlarından wergi kaçıranlardan haberim olsun kimin eli kimin cebinde topuna lanet olsun play ve kayıt eşittir hiçbirinde sesde yok görüntü çok rutin ve krişe ne giyerse giysin hepsi bol kılıflarıyla kapalı gerçek üstü varlık spiker olmuş her denyo savaşı gülerek sunmuş

aylin aslım

alkolikmiş beter olmuş mübtelaymış ondan çökmüş karizmatikmiş kilo almış banane duayenmiş muayyen olmuş lezbiyenmiş gelin olmuş sevgidenmiş katil olmuş banane
    şöhret olana herbi yol helal misali her bi masal kulağı tıkadı yurdum insanı ve nette yapılan her geyikde karalamayla dolmuş kal gelmiş hepsine buyrun türkçe dersine dedikte taktik olmaz oğlum karizmatik bi patron olmadan da yürüyoruz kraliyet top 10 larında hergün aynı şey ben görüyorum sen yolun başındasın bense dönüyorum ek bi sözlüğe gerek yok ben kendimi biliyorum
    banane banane banane

ayben

mağazin her zaman bumuydu yoksa sonradanmı döndü tvdeki zihniyet sapıkmı bizmi öle gördük aylin aradı bende geldim ayben derki sen sefildin senin için hazin bi sondu aylin aybene ortak oldu