ayaktaki siğili kaplıca suyuyla geçirdik

'Sağlık Rehberi' forumunda nilatacan tarafından 16 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. tanık olduğum bir mucizeyi yazmak istedim.yaklaşık yedi ay önce kızımın ayak tabanında siğil çıktı.doktora gittik.ilaçları kullandık ancak bir türlü geçmedi.hatta yan tarafta bir tane daha küçük bir siğil çıkmıştı.kızımın ayağı inanılmaz kaşınıyordu,acıyordu.sıkıntısı artmıştı.bu arada 1 ay önce tatil için armutluya gitmiştik.benim aklıma kaplıca suyunun şifalı olduğu ve ayağına iyi gelebileceği düşüncesi geldi yaklaşık 8-9 kere ayağını kaplıca suyuna soktuk.daha ilk seansta yeni çıkan küçük siğil geçti.inanılmazdı.tam bir mucizeydi.sonraki seanslarda ise büyük siğil iyice küçüldü ve iyileşme gösterdi.tabi bu arada tatilimiz bitti,biz döndük.bu arada siğil iyice küçüldü ve kurudu.geçen haftada tamamen yok oldu.bu olaya kadar kaplıca suyunun şifalı olduğu düşüncesi bana pek inandırıcı gelmiyordu.ancak şimdi kesinlikle kaplıca suyunun şifalı olduğuna inanıyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.ilacın yapamadığını kaplıca suyu yaptı.ancak doktorlar bunu niye hiç önermiyorlar anlamıyorum.

2. Cevap: ayaktaki siğili kaplıca suyuyla geçirdik

Bende benzer bir problemi kızımda yaşadım. İki sene kadar önce parmaklarında çıkan siğiller ürkütücü bir hal almıştı. Defalarca doktora götürmeme rağmen bir sonuç alamadık. Seansların sonunda dr. bayan bizim yapabileceğimiz bir şey yok, operasyon yapılabilir ama tırnak yapısı bozulur buda büyüyünce kızınızda sıkıntı yaratır dedi. En iyi siz birde hocaya götürün ordan derman arayın dedi.
    Bir sene sonra annem bir dua duymuş onu okudu ve haftasına kalmadı siğil yok oldu. Bu tür mucizeler yaşanabiliyor.