Avon Kataloğu Ağustos 2010

'Kişisel Bakım' forumunda Wish tarafından 5 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. Ağustos 2010 Avon kataloğu
    2010 Ağustos Avon Kataloğu
    Avon Online katalog

Genç ve girişimci bir kitap satıcısı olan David H.McConnel, kitaplarını satın alan bayanlara hediye amacıyla verdiği parfüm numunelerinin, kitaplarından daha çok ilgi çektiğini görmüş ve 1886 yılında New York'ta, sonradan AVON ismini alacak "The California Perfume Company" isimli şirketin temellerini atmıştır.Merkezi New York'ta olan ve "Dünya Kadınlarının Kişisel Gereksinimlerini, Ürün İhtiyaçlarını ve Hizmet Beklentilerini En İyi Anlayan ve Karşılayan Şirket Olmak" vizyonuna sahip Avon, bugün dünyanın en büyük doğrudan satış kozmetik organizasyonudur. Yine Avon, tüm dünyadaki kozmetik şirketleri arasında en büyük altıncı güzellik şirketidir.

Sizde Avonun ağustos ayı kataloğu ile yarına merhaba demek istiyorsanız fırsatlarla dolu internet kataloğuna uşaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Ağustos 2010 Avon Kataloğu İçin Tıklayınız

2. Cevap: Avon Kataloğu Ağustos 2010

Hepsinden hepsinden hepsinden istiyorum.:)Bakım ürünlerine ihtiyacım var :)

3. Cevap: Avon Kataloğu Ağustos 2010

Ürünlerden memnun kalacağına garanti veririm canım. İstersen Buradan online alışveriş yapabilir, istersen siparişlerini bana verebilirsiniz. Bayram tatilinde görüştüğümüzde ürünlerini ben sana getiririm :f196: