Avea Jet Müşteri Hizmetleri

'Teknoloji Haberleri' forumunda Masal tarafından 11 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

1. Avea Jet Müşteri Hizmetleri Numarası

Avea Jet ile ilgili şikayetlerinizi 444 1 550 Avea Kurumsal Müşteri Hizmetleri'ni arayarak bildirebilirsiniz.

Sorularınıza cevap bulmak ya da hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinmek için, Avea Müşteri Hizmetleri'ni haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.

Yurt içinde Avea hatlarından yapılan 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlandırılması halinde 41,5 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturalı müşterilerimiz için 45 Kuruş, Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde sabit hatlardan yapılan 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

2. Cevap: Avea Jet Müşteri Hizmetleri

avea jet kullanıcısıyım. gsmobile. daha ilk ayım yeni kullanmaya başladım. takımın her attığı gole 100 mb hediyesi olduğunu biliyordum ancak henüz hiç böyle bir mesaj almadım ve kotama eklenmedi nedeni nedir?

3. Cevap: Avea Jet Müşteri Hizmetleri

bir türlü müşteri hizmetlerini ulasamadım 2aydan beri faturalarım yüksek geliyorbana yardımcı olmazsanız yarından itibaren bir başka oparatöre gececegim

4. Cevap: Avea Jet Müşteri Hizmetleri

1 senedir avea jet fenercell kullanıyoruz, ilk bir sene fazla problem yaşamadık, biz burhaniye'nin iskele mah.lesi diye geçen fakat fazla yerleşimi olmayan bir bölgesinde yaşıyoruz, onun için jet'i seçmek zorunda kaldık, hatta sözleşmemizi de yeni yeniledik ama 2 aydan fazladır hiç memnun değilim, internet çoook yavaş, kağnı gibi face bile zor giriyorum, artık fenalıklar geliyor, şiddetle sözleşmemin iptalini talep ediyorum, bunun için nere mürcaat etmemiz gerektiğini ve ne yapmamız gerektiğini bildirmenizi rica ederim.

5. Cevap: Avea Jet Müşteri Hizmetleri

avea jet aldım hiç memnun değilim reklamdaki gibi hızlı değil yavaş fatura çok yüksek geliyor her yerde çekmiyor nerede o direkler kepçeci kardeş direkleri bahçenizemi diktiniz.insanları kandırmaktak lütfen vazgeçin hızınızı yükseltin ve faturayı düşürün ozaman bir numara olursunuz

6. Cevap: Avea Jet Müşteri Hizmetleri

3.000 heryone smsm bıttı yenı paket alabılırmıyım

7. Cevap: Avea Jet Müşteri Hizmetleri

avea jet aldım nedense 1 ay gecmesıne rağmen kotam yenılenmıyor.odemelerıde yaptığım halde.ayrıca 444 1 500 adlı numarayı arıyorum ama karsııma makına cıkıyor.sunu yapmak ıstıyorsanız 1 e basın 2 ye basın vs vs..boyle kotu bır hızmet anlayısı olamaz.karsımda konusacağım derdımı anlatabıleceğım bır ınsan ıstıyorum makıne degıl.avea jet aldığıma pişman oldum.

8. şikayet

ben 2 ay oldu avea ya geleli hiç memnun değilim benle birlikte çevrem 20 kişi geçti geçmeye de devam edeceklerdi durdurdum hatta bende kapattırıp herkeze kötülicem çünki müşteri hizmeti diye bişiy yok cevap veren yok 35 lik tarife deyim hiç konuşmuyorum 50 . 55 tl geliyor dahada yükselecek galiba vodafonda en azından cevap verip yardımcı oluyorlar

9. Cevap: Avea Jet Müşteri Hizmetleri

avea jetten telefona girsem üzretlimi?

10. Cevap: Avea Jet Müşteri Hizmetleri

ulan aveya ğibi allahcezanızı versin iki şirket birleştiniz bır turksel etmediniz bu zıhnıyetle ontane olsanınız yine bi türkcel etmezsiniz orada oturup mılletin parasını yiyeceğinize iş yapın

11. Cevap: Avea Jet Müşteri Hizmetleri

Ben avea jet kullanmaktayım. elimdeki sözleşmenin ikinci nüshası.. verdiğim Hotmail.com ve imzadan başka hiç bir şeyi görünmüyor. bir sene için sözleşme yapmıştık . Ama hiç bir bilgisi görünmediği için ne zaman başladığını dolayısıyla ne zaman biteceğini bilemiyorum.
    444 1 500 ü aradım. bir türlü müşteri temsilcisi seçeneği yok. satış ve para getirme seçeneklerinden başka seçenek yok.
    444 1550 elliyi aradım. Çıkan bayan kurumsal için bilgi verebileceğini bireysel için bilgi veremeyeceğini söyleyerek beni yeniden 444 1 500 e yönlendirdi. sonrasın 1-1-3-0 dedi . ara vermeden mi diye sordum evet ara vermeden dedi .. 444 1500 aradıktan sonra 1-1-3-0 ı denedim yine olmadı.
    Hey arkadaş. Ben Önce sizinle anladığınız O ticari dil ile konuşacağım. Ticaret kişiye bir seferliğine satış yapıp sırt çevirmek değildir. Ticaret aynı şeye süreklilik kazandırmaktır.
    Şimdi beni bu güne kadar hiç yapmadığım bir şeyi yapmaya mecbur ediyorsunuz. faturamı yatırmamak. yada bu bir sene muhakkak bitecekse yüzünüzü şeytan görsün deyip uzaklaşmak.
    AMA SİZİN İÇİN EN KÖTÜSÜNÜ KENDİNİZ ZATEN YAPIYORSUNUZ. MÜŞTERİYE DOĞRUDAN MUHATAP OLAMAMAK.
    BUNUN İKİ NEDENİ OLABİLİR.
    1. KENDİNİZİ KOCCAMAN GÖRMEKTESİNİZ. MUHATAP OLMAYA TENEZÜL ETMİYORSUNUZ. BU DURUMDA SİZİN SONUNUZ İFLASTIR.
    2. SUÇLULUK İÇERİSİNDESİNİZ. ONUN İÇİN MUHATAP OLAMIYORSUNUZ. BU DURUMDA DA SONUÇ DEĞİŞMEZ. ÇÜNKÜ MÜŞTERİ , KENDİSİNDEN KAÇANLARA NEDENİ NE OLURSA OLSUN ARTIK YAKLAŞMAZ.

12. Cevap: Avea Jet Müşteri Hizmetleri

Borcunuz olunca aramayı gayet iyi bilir, ama taahhütünüz bitince sizi aramayı bile gerekli görmezler, kendilerince yenileyip ödeme yapmanızı devam etmenizi sağlarlar. İptal ettirmek isterseniz o da ayrı bir muamma. İptal etmemek için 40 takla atarlar, lanet edip ettirmezsiniz

13. avea jet kullanıyorum. paketim aylık 4GB 25 lira ama daha bir ay hic kullanmadım ve faturam 95 tl gelmiş ne bu milleti mii kandırıyorsunuz hiç kullanmadığım nete ayın faturaası 95 tl geldi bu konuda nasıl bi yardımınız olabilir.