Avea Bireysel Müşteri Hizmetleri

'Teknoloji Haberleri' forumunda By RiZeLi tarafından 21 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Hattınızla ilgili kişisel bilgilerinizin korunması amacıyla, hattınız ve ödemelerinizle ilgili her konuda müşteri hizmetlerimizden veya ONLİNE İŞLEMLERDEN bilgi almanızı rica ederiz. Avea hatlı cep telefonunuzdan 500'ü, sabit hatlardan ise 444 1 500'ü tuşlayarak Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

2. Cevap: Avea Bireysel Müşteri Hizmetleri

başka biroparatörden numaramı avea ya taşıdım. 128 lik kart verildi.hermesaj okurken yada her arama yaptıgımda telefonumda göndriliyor diye bir işlem yapılıyor. müşteri hizmetlerini aradım konuyu ilettim. telefonumda avea canlı görüşme diye bir menü oldugu ve onukaptmam gerektiği söylendi. menüyü kapatım ancak bu sorun hala devam etmektedir.

3. Cevap: Avea Bireysel Müşteri Hizmetleri

sizden almış olduyum faturalı hattan şikayetciyim aldıyımdan beri sözde 30 tl gelecek fatura hiç bir ay 80 tl dan az gelmedi resmen kandırıyonuz bizleri her ay birşey uydurub yalan soylüyonuz yılı dolmayınca cıkamıyomda öyle bi mecbura zorlamısınızki avea mı tovbe olsun