Avea Bilinmeyen Numaraları Sorgulama

'Teknoloji Haberleri' forumunda zamaneanne tarafından 25 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Avea Bilinmeyen Numaraları Sorgulama Sistemi  Avea'nın en çok kullanılan servislerinden biri olan bu servise pek çok şekilde erişebilirsiniz:

  11855'i arayarak:
  11855 numarasını arayarak numaraya ya da isme göre arama yapabilir, kişisel kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  11855'e SMS göndererek:
  İsme göre arama yaparken aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI yazarak 11855'e SMS olarak gönderebilirsiniz. Numaraya göre arama yapmak için ise NUMARA yazarak 11855'e SMS olarak gönderebilirsiniz. KAYIT yazıp 11855'e SMS gönderdiğinizde rehbere numaranızı kaydedebilir, IPTAL yazıp gönderdiğinizde ise rehberden numaranızı çıkarabilirsiniz.

  *100# ile:
  *100# tuşlaması yaparak ulaştığınız *100# menüsünde İşlemler'in içinden Bilinmeyen Numaralar Servisi'ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  BenimMenüm ile:
  64 KB SIM kartınızın içinde yer alan BenimMenüm'den Bilinmeyen Numaralar Servisi'ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  Web üzerinden:
  Avea sayfasında İşlemler menüsünden Bilinmeyen Numaralar Servisi'ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  Aradığınız isim/soyad veya AVEA numara bilgisinin size ulaşması için, ilgili abonenin "Bilinmeyen Numaralar Rehberi"ne kayıt yaptırmış olması gereklidir.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Mayıs 2013
Yükleniyor...
- Avea Bilinmeyen Numaraları Forum Tarih
Avea Bilinmeyen Numaralar Kapatma Teknoloji Haberleri 8 Eylül 2012
Avea Bilinmeyen Numaralar Sms İle Öğrenme Teknoloji Haberleri 8 Eylül 2012
Avea Bilinmeyen Numaralar Engelleme Teknoloji Haberleri 8 Eylül 2012
Avea Bilinmeyen Numaralar Öğrenme Teknoloji Haberleri 4 Eylül 2012