Avatara isim yazılır resimlere yazı yazılır

'Resimler' forumunda Dark tarafından 16 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar beğendiğiniz bir avatar resmi varsa bu başlık altına resmi ekleyin üzerine adınızı veya nickinizi yazalım.:f196:
    Avatarlarınıza güzel şeklli harflerle isminizi veya nickinizi yazıyorum

Eğer program kullanmayı biliyorsanız Photoshop veya realdraw programlarını kullanarak sizde kendi avatar veya profil resimlerinizi düzenleyebilir şekil verebilir üstüne efektli olarak adınızı yazabilirsiniz.
    Yok İlla sen yapacaksın deseniz itinayla avatara isim yazılır kelimesi 5 kuruş:f30:
    Şaka şaka bedava:f196:

impala bunu beğendi.

2. Bu avatarın boyutunu ayarlarmısın
    kendisi söylemeye utanıyomuşta :D

3. Bana yaparmısın onu

4. avatarın düzeltilip profiline eklendi tamamdır serseri_kız:f196:

Birde niye utanıyorsun hee:f196:

5. saoL dark!!;) ya né ßiLim işté hani hiç muhaßßetimiz oLmadıya birass çekindim işte :oops::) tekrar saoL!!

6. Ben de avatar arayışlarındayım :f20: şöyle tam olarak beni anlatan bir avatar bulursam yazarsın dimi :f196:

7. Duyduguma göre burda bedava avatar hizmeti varmış koştum geldim.:f196:

Bu resmide benim için hazırlarsanız çok sevirim şimdiden teşekkürler Dark.

8. Yazarız tabiki Blue Ayıpsın en güzelini yazarız yeterki beğen:f196:

9. Ben arada kaynadım galiba.:f30:

10. tabiki karahan En güzel şekilde hazırlayıp profiline eklerim:f196:

11. karahan Avatarın profiline eklendi düzelmem gereken yer varsa belirtirsin güle güle kullan ayrıca
    forumdaki çalışmaların ve aktifliğindne dolayı adminlerimiz tarafından Aktif üye grubuna alınmışsın.:f196:

12. Sümbül ben senin avatarını beğeniyorum bence değişme ileride sıkılırsan değişiriz:f196:

13. Çok beğendim Dark çok teşekkürler..:f196:

Ayrıca Aktif üyelik içinde ayrıca teşekkür ederim inş. verdiğiniz karara pişman olmuyacaksınız..:f63:

14. Cevap: Avatara isim yazılır resimlere yazı yazılır

abi vlla benimki güzeL ama şöLe güzeL bi abLa faLan varsa :) bu avatarımdaki gibi :) neden oLmasın biraz bakıyım oLmssa sen takıL abi :D

15. Neden Abla avatarı yokmu erkek avatarı:f196:
    karıştırıyorlar bak bayan zannedenler var :f63: bence güzel bir delikanlı avatarı bul:f196:

16. Yaa ben de sıkıldım bu avatardan. Şöyle güzel bir avatar da ben istiyorum DarK yardımcı olabilir misin acaba?:f196:

17. Ben daha uuzuuun yıllar bu avatarı kullanacam.Ama yinede teşekkür edesim geldi Dark. :f196:

18. Evet Aysel Avatarın kaç zamandır boynu bükük duruyor değiş bence:):)

19. Okan senin Avatarında sıtındaki kılıçmı hızar makinesimi uzay mekigimi çözemedim ama güzel:f196::f196: