'Oyun Bölümü' forumunda Wish tarafından 16 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Avatar Online Kullanım Klavuzu

Madenci Nedir?

Madenci bir bakıma oyunun para kaynağıdır. Her 30 dakikada bir madenci başına 1.000 altın otomatik olarak gelir. Online olmadıgınızdada bu süreç işlemeye devam eder.

Banka Nedir?

Banka mevcut ganimetinizi oyunun chaos ve savaş ortamından sakındırabiliceğiniz tek alandır. Normal bir player günde 5 kez para yatırabilir. Daha fazla yatırmak isterseniz Premium paketi almanız gerekmektedir. 24 Saatte Depozit hakkı fullenir. Banka faizi ise 24 saatte 1 faiz gelir.
    Barakalar Nedir?

Barakalar mevcut boş vatandaşlarınıza iş verebiliceğiniz yada işten çıkarabiliceğiniz alandır. Belirli bir ücret karşılıgında vatandaşlarınız bir iş edinir.
    Atak Turu Nedir?

Ordunuzun saldırabiliceği kuuvet ve bölümlere atak turu denir. Nekadar çok atak turu ile saldırırsanız okadar çok riske girersiniz. Kazanırsanız da okadar çok ganimet ele geçirirsiniz. Atak turları her 30 dakikada bir bir miktar yükselmektedir.
    Chat Room Nedir?

Oyuncu bağlarını güçlendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Sonuçta sohbet etmek herkezin hakkıdır

Cephane Nedir?

Cephanede mevcut bükücülerinizi donatabilirsiniz ama unutmamanız gereken bir nokta vardır ki her bükücünüz yalnızca bir cephane alabilmektedir. Fazlaya kaçarsa ters etki yapmaktadır.

Istatistikler Nedir?

Adındanda anlıyabiliceğiniz gibi sunucudaki oranlamaları ve olanları düzenli hale getirilip bir sayfada toplanmışına denir.
    Egitim Nedir?

Madensel egitim ve Bükücü eğitimleri vardır. Madensel eğitim yapıldıgı takdirde Madencilerinizin getireceği altın miktarı 2 katına çıkar. Bükücü eğitiminde ise Saldırı ve Savunma gücünüz 2 katına çıkar.
    Kişisel Ileti Nedir?

Olaylar bölümünün sol tarafında çıkacak kendinizden bahsedebiliceğiniz bölümdür.

Clan Nedir?

Clanların kurulumu oyuna ilk başlıyan biri için oldukça zordur. Clanların getirileri vardır. Toplu saldırı ve yardımlaşma bunlardan birkaçıdır.

Iyi oyunlar!

2. Cevap: Avatar Online

hangi oyunun bu