Ateş ve Su Oyunu

Konusu 'Flash oyunlar' forumundadır ve SümbüL tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. SümbüL

SümbüL Üye

Fireboy and watergril
    Ateş ve Su Oyunu
    Ateş ve Su Oyunu oyna

Birbirine aykırı iki doğa maddesi olarak gördüğümüz Ateş ve Su bu oyunda birbirine muhtaç. Ateş ve Su birbirine yardım etmeden bölümleri geçemiyorlar. Biz de bu iki maddeyi kullanaran ve biraz da zekanımızın yardımıyla oyunu bitirmeye çalışıyoruz. Oyunun mantığı; ateş çukurlarına suyu, su çukurlarına ise ateşi sokmamak. Yoksa ateş söner ya da su buharlaşır.

[FLASH]http://sunoyunswf.cubecdn.net/swf/atesvesu.swf[/FLASH]

Nasıl Oynanır: Oyun yüklendikten sonra alt kısımdaki 'PLAY' butonuna basıyoruz. Menü kısmından tekrar 'PLAY' diyerek alttan ilk bölümü seçip oyuna başlıyoruz. Amacımız Ateş ile Su'yu üst kısımlardaki kapılara ulaştırmak. Tabi bunu yapmak bölümler ilerledikçe zorlaşacak ve daha çok zeka ister hale gelecek. Zaten eğlenceli oyunlar da zeka ve beceri isteyen oyunlar değil mi?

Kontrol Tuşları: Ateş'i yönlendirmek için klavye yön tuşlarını, Su'yu yönlendirmek içinse 'W,A,S,D' tuşlarını kullanıyoruz.​

2. Bloom

Bloom Üye

Cevap: Ateş ve Su Oyunu

Ben bunu oynamıştım süper bir oyun

3. lilo123

lilo123 Üye

yarısına kadar geldim gerisni yapamadım

4. bulut1661

bulut1661 Üye

süper oyun

5. YAREN

YAREN Üye

Kızımın çok sevdiği ve benimde oynadığım oyunlardan bitanesi..:f40: Yapamadığım yerleri onun yardımıyla geçiyorum..:))

6. bulut1661

bulut1661 Üye

delirecem ya :)))

7. YAREN

YAREN Üye

İlgilenenlere duyrulur; Ateş ve Su 2 oyunu da çıkmış.. Karanlık bölüm falan var o daha bir zor.:)))