atauzem kayıt başvuruları 2010-2011

'Etüt Merkezi' forumunda Blizzard tarafından 17 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. atauzem 2010-2011 kayıt başvuruları ,
    Atauzem Başvuruları ,

Kamu veya özel sektörde çalışmakta olan Hemşirelik ile Sağlık Memurluğu bölümü/programı ön lisans mezunu sağlık çalışanlarının uzaktan eğitim yoluyla lisans tamamlama eğitimlerini gerçekleştirmek amacıyla Sağlık Bakanlığı ile Üniversitemiz arasında yapılan protokole bağlı olarak yürütülen bir lisans tamamlama programıdır.

ATAUZEM Kesin Kayıt Ücretlerinin Yatırılması

Yoğun talep üzerine ön kayıt süresinin uzaması ve banka işlemlerindeki meydana gelen problemlerden dolayı kesin kayıt süresi 24 Eylül 2010 Cuma gününe kadar uzatılmıştır.

Kesin Kayıt Ekranı için tıklayınız.

Başvuruları kabul edilen öğrenciler ilgili banka hesaplarına ücretleri yatırarak kesin kayıt işlemlerini tamamlayacaktırlar. Kesin Kayı işlemlerinin anlatıldığı 2010 HELİTAM Kesin Kayıt Klavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

HELİTAM Programındaki Öğrencilerimizin 2010-2011 Öğretim Yılı İçin Yapmaları Gereken Ödemeler ile ilgili açıklamalar için tıklayın.

Hemşirelik Lisans Tamamlama Programı 2010-2011 Eğitim-Öğretim Yılı Akademik Takvimi için tıklayın.

Kesin Kayıt Yaptıran Öğrencilerin Dikkatine

Kesin kayıt süreci ile ilgili yaşadığınız problemleri öğrenci işlerimizi arayarak giderebilir veya gerekli bilgileri alabilirsiniz. Öğrenci işlerine ulaşmak için

0442 2315600, 0442 2315601, 0442 2315602

telefon numaraları kullanılabilir. Bu numaraların haricinde üniversitemizin telefonlarını veya merkezimize ait diğer telefon numaralarının aranması öğrencilerimizin problemlerinin çözülmesinde etkili olmamakta aksine iş yükünü artırarak gecikmelere neden olmaktadır.

Tüm öğrencilerimizden sadece yukarıda yazılı olan numaraları aramaları önemle rica olunur.