Atauzem Helitam Program 2010 ve 2011

'Etüt Merkezi' forumunda Blizzard tarafından 17 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. Atauzem 2010-2011 Helitam Programı

Atatürk Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

ATAUZEM 2009 yılında, Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü'ne bağlı olarak kurulmuş bir Uygulama ve Araştırma merkezidir. Açılan programlardaki derslerin internet üzerinden sunulduğu bir merkezdir.

Hemşirelik Lisans Tamamlama HELİTAM Programı

Kamu veya özel sektörde çalışmakta olan Hemşirelik ile Sağlık Memurluğu bölümü/programı ön lisans mezunu sağlık çalışanlarının uzaktan eğitim yoluyla lisans tamamlama eğitimlerini gerçekleştirmek amacıyla Sağlık Bakanlığı ile Üniversitemiz arasında yapılan protokole bağlı olarak yürütülen bir lisans tamamlama programıdır.

Ön Başvuru Evraklarının gönderim süresi uzatıldı;

İnternet üzerinden kayıtlarını 27 Ağustos 2010 tarihi ile tamamlamış olan öğrenci adaylarımız ön kayıt için gerekli olan evrakını 3 Eylül 2010, Cuma günü mesai bitimine kadar merkezimize posta ile ulaştırabilirler. Bu tarihten sonra ulaşan evraklar dikkate alınmayacaktır.

2010 - 2011 Eğitim Öğretim Yılı Öğrenci Kayıtları başladı. HELİTAM Programına başvurmak için TIKLAYIN

Önemli: Hemşirelik Lisans Tamamlama Programına öğrenci alımı 2010-2011 Eğitim – Öğretim Yılı ile tamamlanacaktır. Hâlihazırda yürütülmekte olan öğrenci kabul süreci son kayıt dönemi olup bu süreci kaçıranlar herhangi bir şekilde programa kayıt yaptıramayacaktır. Bu durumun kayıt yaptıracak kişiler tarafından göz önüne alınması önemle duyurulur.

Yeni başvuru yapan öğrenci adaylarının dikkatine;

Başvurularınızın hangi aşamada olduğunu başvuru ekranından takip edebilirsiniz. Eğer başvurunuzu yaparken vesikalık dışında bir fotoğraf yüklediyseniz hemen resminizi değiştirerek başvurunuzu güncelleyiniz. Aksi taktirde başvurunuz kabul edilmeyecektir.

Alıntıdır: