astım hastalığında mucize

'Sağlık Rehberi' forumunda torullu5 tarafından 12 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. Karaca Mağarası, Gümüşhane'nin Torul ilçesine bağlı Cebeci köyü içerisindedir. Mağrada damlataşı şekilleri, sarkıtlar, dikitler, sütunlar, org desenli duvarlar, mağra çiçekleri, mağra incileri ve traverten basamakları gibi birçok doğa harikasını birarada görebilirsiniz. Ayrıca Karaca Mağrasının havası astım hastalığı başta olmak üzere birçok solunum hastalığına iyi gelmektedir. Karaca Mağrası, denizden 1550m yükseklikte, şehir merkezine ise 17 km mesafededir.
    Karaca Mağarasının içi sıcaklık olarak 22-24 santigrat derecede olup bir hafta boyunca günde bir saat kadar iç hava solunduğunda astım rahatsızlığında ciddi boyutta tedavi sonuçlandığı tespit edilmiştir.

2. Cevap: astım hastalığında mucize

Çok Teşekkürler Bu Yararlı Konu İçin

3. Cevap: astım hastalığında mucize

Yurdumuz da şifa dağıtan birçok mağara gibi Karaca Mağarası hakkında da sayende bilgi sahibi olduk. Bilgilendirme için teşekkürler torullu5.

4. Cevap: astım hastalığında mucize

bende astım alerjik bronşit'im...
    astım hastalığı çok kolay görünsede dikkat ve önem gerekteren bir hastalık...ben şimdilik çokk önemli safhaları atlattım fakat bu hastalığı hem doktor hemde dikkatle halledebilirsiniz...
    tabi öncelikle doktorun uyguladığı tedavi yönünde gidilmeli..dktorum söyledikleri ve tavsiyeleri yönünde...sonrasında bu tür alternatif yöntemler düşünülebilir....tabi bunlardan doktorumuzun haberi olmalı ve bu konu hakkında önceden bilgi sahibi olan insanlarla konuşarak bu yönde ilerlermeliyiz...
    bu önemli konuya değendiğin için teşekkürler..:f40: