Aslı Tandoğan Fotoları

'Resimler' forumunda YAREN tarafından 3 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. Aslı Tandoğan 1979 yılında doğmuş bir aktristir. Aslı Tandoğan’ın doğum tarihi 2 Nisan 1979’dur. Aslı Tandoğan’ın burcu nedir? Aslı Tandoğan’ın burcu koçtur. Aslı Tandoğan evlendi mi? Aslı Tandoğan 2013 itibarıyla henüz evlenmemiştir.
    Aslı Tandoğan’ın boyu kaçtır? Aslı Tandoğan’ın boyu 1,62 metredir. Aslı Tandoğan’ın kilosu kaçtır? Aslı Tandoğan 52 kg kiloya sahiptir. Aslı Tandoğan’ın saç rengi nedir? Aslı Tandoğan açık kahverengi saçlı aktrislerdendir. Aslı Tandoğan’ın göz rengi nedir? Aslı Tandoğan ismi ile tanınan oyuncu yeşil renkli gözlere sahiptir.
    Aslı Tandoğan nerelidir? Aslı Tandoğan Türkiyelidir. Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslı Tandoğan hangi okulda okudu? Eğitim hayatının önemli bir kısmı Ankara’da geçen Aslı Tandoğan’ın üniversite eğitimini aldığı üniversite ve bölüm Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Arp Bölümü’dür.
    Aslı Tandoğan nasıl ünlü oldu konusunu kısaca ele alırsak yetenekli aktris küçük yaşlarda sanata ilgi duymuş üniversite tercihini de bu alanda gerçekleştirmiştir. Bir süre mesleğini yapan Aslı Tandoğan 23 yaşında “Gülüm Gül” ismindeki dizide canlandırdığı “Gül” karakteri ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 2003 ve 2004 yıllarında “Çınaraltı”, “Kurşun Yarası” ve “Büyük Umutlar” gibi dizilerde rol alan Aslı Tandoğan 2005 yılında başlayan ve iki sezon süren dram ve macera türünden bir dizi olan “Aşka Sürgün”de “Dilan Şahvar” karakterini başarıyla canlandırmıştır. 2007 yılında “Kabadayı” ismindeki sinema filminde başrol oyuncusu olan Aslı Tandoğan böylece beyazperdeye adım atmıştır. Sonraki yıllarda “Dudaktan Kalbe”, “Kapalıçarşı”, “Zehirli Sarmaşık” ve “A.Ş.K.” gibi dizilerde ana karakterleri canlandıran Aslı Tandoğan geniş bir hayran kitlesi tarafından takip edilmeye başlamıştır.

Aslı Tandoğan Resimleri:

Aslı Tandoğan Fotoları. Aslı Tandoğan Fotoları1. Aslı Tandoğan Fotoları2. Aslı Tandoğan Fotoları3.