Aslan Burcu Kasım 2012 Yorumları

'Astroloji ve Burçlar' forumunda EyLüL tarafından 27 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

 1. Aslan Burcu Kasım Ayı Yorumları  2012 Aslan Burcu Kasım Ayı Yorumu


  Kasım Ayı boyunca Aslan burçlarında Uranüs geri hareketini yapıyor. Kariyerle ilgili sorunlarınız gündeme gelebilir. Yeni atılımlarınızı ve girişimlerinizi yavaşlatarak, eski işlerinizi tamamlamalısınız. Özelikle, bitiremediğiniz bir işiniz varsa onu hızlı bir şekilde tamamlayacaksınız.Eski dostlarınızla bir araya gelerek geçmiş günlere dönecek, anılardan bahsedeceksiniz.

  O günlerden beri belirsizliğini koruyarak aklınıza takılan konular varsa, bu konuşmalardan sonra bu soruların cevabını bulacaksınız.Venüs her anlamda destek vermeye başlayacak, içinize doğan her şeyin, garip bir şekilde ayağınıza geleceğini bilmelisiniz.

  Kendinize şans vermek konusunda biraz cömert davranmalısınız. Güneş tutulmasıyla önünüze çıkan engellerin tek tek sizden uzaklaştığını görmek, sizi mutlu edecek. Her ortam sizin için heyecan verici olucak. Hiçbir konuyu kafanıza takmamalı ve günlük ilişkilerden sakınmamalısınız.

  Sağlığınızla ilgili önemli bir sorun olmamasına rağmen değişen hava koşulları karın bölgenizde ağrılara neden olabilir. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız.
   
Yükleniyor...
- Aslan Burcu Kasım Forum Tarih
2011 Kasım Ayı Aslan Burcu Yorumları Astroloji ve Burçlar 19 Ekim 2011
Kasım 2010 Aslan Burcu Yorumları Astroloji ve Burçlar 30 Ekim 2010
2013 Ocak Ayı Aslan Burcu Yorumları Astroloji ve Burçlar 27 Aralık 2012
2013 Aslan Burcu Yıllık Yorumu Astroloji ve Burçlar 20 Aralık 2012