Aslan Burcu Kadını Özellikleri

'Astroloji ve Burçlar' forumunda Wish tarafından 15 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. Aslan burcu kadını genel özellikleri
  Aslan burcunun özellikleri kadın
  Aslan kadını özellikleri


  Aslan burcu kadını mağrur, kendine güvenen , dürüst , cesur ve iyi niyetli yapısıyla dikkat çeker. Dürüstlük aslan burcu kadını için fazlasıyla önemlidir. Karşı tarafın yalan söylediğini fark ettiği anda ondan soğur ve uzaklaşır.

  Aslan burcu kadını rol yapmayı ve farklı görünmeyi sever. Bu ona oyun gibi gelir. İnsanları dişiliğinden ziyade sempatik yaklaşımı ve hoş sohbetiyle etkiler. Canlı,enerjik ve neşelidir.

  Değişik insanlarla tanışmaktan ve onlarla dostluk kurmaktan fazlasıyla zevk alır. Fakat dostluk kurduğu insanları özenle seçmeye gayret eder. Herkesle yakınlaşmaktan hoşlanmaz. İyi niyetlinin su istimal edil mesinden hoşlanmaz.

  Aslan burcu kadını bağımsızlığına düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Kendine fazlasıyla güvenir ve gururludur. Çalışmaktan büyük keyif alır ve iş konusunda oldukça başarılıdır.

  Aslan burcu kadını cömert ve bir o kadar da savruktur. Kolay kolay para biriktiremez, çünkü süsüne ve giyimine fazlasıyla para harcar. Her şeyin en iyisini sever.

  Aslan burcu kadını evine bağlı ve eşine sadıktır. Ayrıca çocuklarına da fazlasıyla düşkündür. İçindeki emretme duygusu nedeniyle oldukça sert ve disiplinli bir yapı sergileyebilir.
   
Yükleniyor...
- Aslan Burcu Kadını Forum Tarih
Aslan Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Astroloji ve Burçlar 7 Ağustos 2011
Aslan Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları Astroloji ve Burçlar 24 Nisan 2011
Aslan Burcu Kadınının Anlaştığı Burçlar Astroloji ve Burçlar 15 Ağustos 2010
aslan burcu kadınının aşk hayatı nasıldır Astroloji ve Burçlar 15 Ağustos 2010