Aşkın 8 Kusuru

'Kitap özetleri' forumunda anniccha tarafından 13 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. Aşkın 8 Kusuru Kitap Konusu
    Arzum Uzun Aşkın 8 Kusuru Hakkında
    Aşkın 8 Kusuru Arzum Uzun Kitabı

“Aşkın kusurları, onların kaderini yazdı.”

Hepsi biliyordu aslında, kusursuz aşkın var olmadığını…
    Ve hepsi, aşkın dünyalarını değiştireceğinin farkındaydı…

Birbirine hiç benzemeyen, sekiz farklı insanın aşkla ve yaşamla savaşı, bu kitapta buluşuyor. Aşkın hasarlı, hastalıklı ve acımasız yanları gün yüzüne çıkarak, kaderi yeniden şekillendiriyor. Korku, öfke, şehvet, hırs, intikam, şüphe ve daha pek çok kusuru aşkın, onların hikayesi oluyor. Ama kahramanlarımız yılmıyor; sonuna kadar direniyorlar aşkın karşısında var olabilmek için. Aslında biliyorlar, aşkın karşısında duramazsın! Ya aşk olursun ya da aşık… Aşkın ya kurbanı olursun ya da galibi…

2. Cevap: Aşkın 8 Kusuru

Nerede Alemşah? :f40: O da bir aşk kitabı yazmalı bence :f30::f30::f30:

Bu arada kitap ilgimi çekti.Ne anlatıyor acaba? :f196:

3. Cevap: Aşkın 8 Kusuru

Kin, İntikam, Hırs, Şehvet, Şüphe, Kıskançlık, Korku, Öfke vs. duyguların etkisi altında Aşklarını yaşamaya çalışan 8 farklı tip... :f132: Tüm bunların esaretinde Aşk' ın varlığından nasıl söz ediliyor onu anlamadım :f20: Aşk güzel hasletleri biraraya getirir diye biliyorum :)

4. Cevap: Aşkın 8 Kusuru

Şuan okuduğum kitabın üzerine gitmez şimdi bu mevzular :f40: Blue okusun bakalım ona göre değerlendirmeye alırız :))

5. Cevap: Aşkın 8 Kusuru

Ben dimi? :)Bu mevzular kesinlikle benden sorulur zaten.:f30::f30: En son okuduğum aşk konulu kitabın üzerine pek etkili olacağını sanmıyorum.:f196::f21:Fakat sizi aşk konusunda aydınlatmak :) adına, hazır ilgimi de çekmişken okuyabilirim.:)

6. Cevap: Aşkın 8 Kusuru

Aşk meşk işlerini en iyi Pardus anlar o daha iyi yazar bence :))