Aşkıma Güzel Sözler 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 24 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Aşkıma Güzel Sözler

Aşkıma güzel söz arıyorum diyorsanız işte sizlere en yeni ve en güzel aşk sözleri...Sayfamızda beğeneceğinizi düşündüğümüz harika sözler yer alıyor...İşte Aşkıma En Güzel sözler..

Düsünüyorumda, Düsüncelerin En güzeli, Senin Beni Düsünüp Düsünmedigini Düsünürken, Düsündügünü Düsünmek Olsa Gerek Diye DÜSÜNÜYORUM

Benim sana olan sevdam senin hayal gücünde saklı sen ise benim kalbimde!Sevdam hayal gücün kadar geniş sen ise yaşam kaynağımsın. Seni çooook ama çooook seviyorum...

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi.

Rüzgarın keman çaldığı ve yağmurlu damlaların pencereye vurdugu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğn butun güzellikler senin olsun.

Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.

Gökyüzü benim için ağlıyor Gözlerim ümitsizce seni arıyor. Dudaklarım senin ismini heceliyor. Kollarım seni sarmak istiyor. Ve sevgilim kalbim yalnız senin için atıyor.

Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç çalışmamak gerekir.