Aşkıma Günaydın Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 26 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Aşkınıza sayfamızda bulunan Günaydın mesajalrı ile güzel bir günaydın demeye nedersiniz elbetteki hayır diyemezsiniz söz konusu Aşkınız olduğunda.Aşkınız için en güzel günaydın mesajlarını bir araya getirmeye çalıştık umuyoruz beğenirsiniz.

Ey sevgili; bilir misin uzaklarda Seni her an düşünen, Sana hasret biri var, işte o kişi bu mesajı sana yazıyor ve GÜNAYDIN diyor

Günlerimin biricik aydın ışığı, bugün gün senin için doğuyor, kalbimden günaydın bebeğim

Kelimelerin anlamını çoktan yitirdiği bir zamandayım. Hayatımda anlamını yitirmeyen tek şey sana duyduğum sevgidir. Günaydın aşkım, Seni çok seviyorum

Günaydın geceleri rüyalarımın, gündüzleri hayallerimin Prensesi

Acaba bu mesajı okuyan melek uyanmış mıdır? Yoksa masum bir bebek gibi mışıl mışıl uyuyor mudur? Uyandıysa Beni düşünüyor ve Benim Onu çok sevdiğimi biliyor mudur? Günaydın Meleğim.

Her güne Senin aşkınla başlamak, Senin sevginle uyanmak çok güzel... Seni çooook seviyorum aşkım.Günaydın

Günaydın beyaz atlı prensim, bir bilsen seni ne kadar özledim, anlatamam ki sözlerimle, gel de gör gerçekleri gözlerinle, özledimm

Nereye baksam SEN varsın gözlerimde, Ne söylesem SEN varsın sözlerimde, Senin de bilmeni isterim ki, SEN varsın kalbimin ennn güzel yerinde, GÜNAYDIN, HAYATIMIN ANLAMI

Bir bulut olsam gelsem yanına, yağdırsam sevgimi yağmur misali, bir güneş olsam, sımsıcak ısıtsam tenini, her gün doğuşunda ilk sen gelirsin aklıma ve bugün yine sen varsın ilk aklımda GÜNAYDIN Aşkım