Aşkıma Günaydın mesajları 2014

'Güzel Sözler' forumunda Burcu tarafından 9 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. Güne iyi başlamak için sevgilimin mesaj atmasını bekler miyim? Beklerim tabi niye beklemeyim atsın şöyle afilli bir mesaj iki kuruşluk değer vermiş çok mu? diyen bir sevgiliye sahip olmanın verdiği endişeyle her sabah yeni yeni aşkıma günaydın mesajları arayanlar!... Sizin için birbirinden güzel aşkıma günaydın mesajları yazdım ben beğendimse aşkınızda beğenecektir emin olun

<3Günaydın hayatımın anlamı, gözümün nuru bir tanecik bebeğim... Gözümü açar açmaz yine aklıma sen geldin bir günaydın demek istedim. Günaydın

:f97:İnsanın uyanınca ilk baktığı şey telefonsa ya alarmı kapatmak istiyordur ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini bekliyordur...

<3Güneşin ay ile vedalaştığı şu saatlerde beni düşündüğünü hissetmek ve sana günaydın diyebilmek ne güzel bir duygu... Günaydın tek gerçeğim...

:f97:Günlerimin en değerli varlığı her günüm seninle başlar, seninle yaşanır bu zalim dünya...

<3sensin benim hayatıma anlam katan, yaşama sebebim olan... Öyle bir girdin ki kalbime çıkmamak üzere yerleştin içeriye... Ne kadar isterdim şimdi yanında olmak sana sarılmak. Gözünü açtığın o ilk anda sana bakıyor olmak... Günaydın dünyam...

:f97:Günaydın parlayan güneşim, Herkes güneşi beklerken doğsun diye ben seni bekliyorum uyansın diye

<3 En kokulu öpücüklerden bir demet gönderiyorum sana gözlerini açar açmaz benim yerime gülümsetsinler seni diye günaydın her şeyim.

:f97:Günaydın biriciğim karanlık sabahımı aydınlatman için bekliyorum. Uyan uyan ki artık bende kurtulayım şu zifiri karanlıklardan...

<3Bir sabah uyandığında ben olacağım yanında, gözlerini bana açacaksın ve o gün güneş bile bir başka doğacak günaydın dünyam

:f97:Günaydın uykucu hadi artık kaç mesaj attım hala uyuyacağım diye uğraşıyorsun... Uyan uyan da doğsun güneş odama, mutluluk dolsun ruhuma...

2. Günaydınları okuyunca önce aklıma kahvaltı geldi, sonrada bu söz :)

"iki biradan sonra herkes herkesi sever,
    mümkünse sen beni kahvaltıda sev..."

Sabahın o dağınık saatlerinde sevebiliyorsan seviyorsundur gerçekten. :D