Aşkıma Günaydın Mesajları 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 21 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Aşkınıza sevgilinize hayatınızın en önemli kişisine güzel bir Günaydın mesajı ile günaydın demek istiyorsanız tam yerine geldiniz diyebilirim arkadaşlar.Sizlere en güzel Günaydın mesajları arasından derlediğim sevgilinize aşkınıza yazabileceğiniz Günaydın Mesajları paylaşıyorum...

Güzel Aşkınıza Güzel Günaydın Mesajları

Bugün rüyalarımı seninle hayata geçirmek istiyorum neden mi? Çünkü gördüğüm en güzel rüya sensin bebeğim günaydın Aşkım

Aşkım her gün seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasan da yüreğimdesin günaydın bir tanem.

Aşkım sana Kucak dolsu sevgilerle Günaydın diyorum seni çok seviyorum..

Aşkıma biriciğime hayatımın anlamına Günaydın...

Güneşin İlk Işıkları Nefesinin Sıcaklığını Getirdi Bana. Bendende Sana Yüreğimdeki Sıcaklıkla Günaydın Gitsin. Günaydın Dünyamı Aydınlatan Güzeller Güzeli Beni Tek Aşkım..!

Sizlerde size ait olan orjinal sevgi, günaydın, iyi geceler, samimi, içten, doğum günü, aşk, mesajlarınız varsa yorumlarınızda yazın yayınlayalım..!

Sevgilim biricik Aşkım Günün Güzel Geçsin Günaydın...

Günaydın Tahtı Kalbimde Olan Prensesim Günaydın Aşkım..

Gözü Açtığın Her Günün Aydın Olsun, Her Gün Kırlarda Açan Çiçekler Seni Kıskansın. Günaydın Nadide Çiçeğim Günaydın Aşkıma

Günaydın Benim Uzun Yaşamım, Günaydın Yakınımda Olan Sırrım, Günaydın Kalbimin Sahibi En Değerli Biricik Aşkım..

Bütün İnsanların Yolu Sevgide Buluşsun Diye, Her Yeni Güne ve Biricik Aşkım Sana Günaydın..!

Her Yeni Günün, Bir Önceki Gününden Daha Güzel ve Daha Aydın Olsun Sevgilim.! Hayırlı Sabahlar.