Aşkı Memnu Dizisinde Bihter'le Behlül'ün Aşk Yaşadığı Ev

'Popüler Diziler' forumunda Wish tarafından 4 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Aşk-ı Memnu dizisinde Behlül ve Bihter'in İstanbul'a 40 kilometre mesafedeki aşk yuvası Kardak, ünlülerin ve iş dünyasının gizli kaçış yeri oldu. Legend Otel bünyesindeki bağımsız suitin geceliği 1500 dolar, kişi başı 100 $'a da otelden Kardak'a tur düzenleniyor.

  Aşk-ı Memnu dizisi kendi ekonomisini yaratıyor. Dizideki karakterlerin her giydiği olay olurken, mağazalar, ürünlerini, 'Bihter'in küpesi', 'Behlül'ün çantası' diye pazarlıyor.

  İzleyiciler, en az hikaye kadar, oyuncuların ne yeyip, ne içtiğini de merak ediyor. İşte Polonezköy-Cumhuriyet Köyü'ndeki Legend Otel'in yıldızı da böyle parladı. Behlül ve Bihter'in öpüşme sahnesinin geçtiği, taş ev Kardak, bu aralar izleyicilerin akınına uğruyor.

  Kardak, Riva'nın saklı kalmış bir koyunda, Legend Otel bünyesinde, ancak otelden bağımsız 100 metrekarelik, 2 odalı bir suit. İstanbul'a 40, Legend Otel'e 15 dakika mesafede. Aracınızla çıkıp, Kardak'a ulaşmanız ise çok zor. Transfer, otelden bölgenin koşullarına uygun 4x4 araçlarla sağlanıyor. Hotel'in işletme müdürü Burçin Birer, Kardak'ın 1854 yılında gemici barınağı olarak yapıldığını ve Metro Turizm tarafından, restore edildiğini anlatıyor.

  Birer, suitin, Behlül'le Bihter'in öpüşme sahnesinden sonra birden parladığını belirtiyor ve ekliyor: '2 yıldır özel konuklarımız var fakat Aşk-ı Memnu'dan sonra birden bir talep patlaması yaşadık. Özellikle ünlüler ve iş dünyasından çok misafirimiz oluyor.'

  bihter behlül ev. bihter behlül ev2.

  AŞÇI DA GELİYOR

  Burçin Birer, Kardak'ı şöyle anlatıyor: 'Burası ulaşımın kolay olmadığı, telefonların çekmediği denize sıfır, yaban bir yer. Bu yüzden genellikle kafa dinlemek ya da evlilik teklifleri için tercih ediliyor. Elektrik jeneratörle, ısınma ise şömine ile sağlanıyor. VIP hizmet vermek için, aşçı ve garsonu otelden gönderiyoruz. Evin yan tarafındaki küçük evde kalıp, gerektiğinde servis yapıyorlar. Bu hizmetin toplam bedeli ise gecelik 1500 dolar. Ancak yılbaşından sonra fiyatı 2 katına çıkaracağız.'

  100 dolara mini tur

  Burçin Birer, otelde konaklayan misafirlerin Kardak'ı da mutlaka görmek istediğini belirterek, 'Biz de suite günübirlik turlar düzenlemeye başladık. Böylelikle misafirlerimiz hem dizideki sahnelerin çekildiği mekanı görüyor hem de açık havada mangal keyfi yapıyor. Bu günübirlik turumuzun bedeli ise 100 dolar' diye anlatıyor.

  Bahçesinde lama kanguru var

  Kardak'ı bünyesinde barındıran Legend Otel hakkında da bilgi veren Birer, Cumhuriyet Köy'deki oteli şöyle anlatıyor: 'Batık gemi şeklindeki otelimiz, ağırlıklı olarak hafta içi kurumsal, hafta sonu bireysel müşterilere hizmet veriyor. 20'si bungalov olmak üzere toplam 79 odamız var. Oda fiyatlarımız 80-500 euro arasında değişiyor. Müşterilere tamamen doğal bir ortam sunuyoruz. Bahçemizde kangurudan tavuskuşuna, lamaya kadar 600 tane hayvan var.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Haziran 2014
 2. Teşekkürler paylaşımın için
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Haziran 2014
 3. Polonezköy gerçekten çok güzel biryer :f196:
  Gel birlikte gidelim hem bak aşçı da varmış yemek derdimiz de olmaz :)
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Haziran 2014
 4. güzel bir yer
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Haziran 2014
 5. Valla mavişim süper olur olmasına da bizi de aşk yaşayacak sanmasınlar sonra :f30::f30::f30:
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Haziran 2014
 6. Canım sen kalbini bozma :) Biz oraya yağmurda ıslanmaya,şömine başında kahve içmeye,dalga sesleri eşliğinde sohpet ve mangal yakmaya gideceğiz. Veeeee hiçbirşeyden sorumlu olmamaya... ;)
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Haziran 2014
 7. Cevap: Aşkı Memnu Dizisinde Bihter'le Behlül'ün Aşk Yaşadığı Ev

  ben valizimi hazırlamaya gidiyorum mavişim. Kimse tutmasın beni :f196:
  Faturayı forum giderlerine atarız ;)
   
 8. evde eve benzesee bariii.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Haziran 2014
Yükleniyor...
- Aşkı Memnu Dizisinde Forum Tarih
İspanyol Aşkı Memnu Dizisi Oyuncusunun Şok Eden Benzerliği! Medya Bölümü 28 Ocak 2013
aşkı memnu dizi müziği notaları Nota Defteri 10 Temmuz 2010
Aşkı Memnu Final Nihal Resimleri Popüler Diziler 25 Haziran 2010
Aşkı Memnu Veda Final Resimleri Popüler Diziler 25 Haziran 2010