Aşkı Anlatan Sözler

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 28 Eylül 2013 tarihinde açılan konu

1. Aşk insanoğlunun yaşadığı en güzel duygulardan biri olsa gerek.İnsan hayatında mutlaka bir defa aşık olmuştur aşk tarifi olmayan bir duygu aşkı anlatan şey nedir diye sorulsa sanırım Aşkı en güzel aşkı anlatan sözler anlatır.

Sayfamızda sizlere aşkı en güzel şekilde anlatan sözler hazırladık aşağıdaki sözler ile sevdiğiniz aşık olduğunuz kişiye Aşkınızı en güzel şekilde anlatabilirsiniz.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki bir tanem her gün yağmur yağardı…

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır…

Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajları okuyor.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

Aşk hatalara karşı daima kördür,daima mutluluklara meyillidir.kanun tanımaz,kanatlıdır ve tutuklanamaz.kafaların bütün zincirlerini kırar geçer aşkım

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar…