Aşkı Anlatan En Güzel Söz

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 5 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Aşkı en güzel anlatan söz ne olabilir acaba hiç düşünmemiştim açıkçası.Aşk üzerine söylenen öyle çok ve güzel söz bulunuyorki aralarından seçim yapmak gerçekten çok zor olsa gerek.Sayfamızda tek bir söz değil birçok güzel söz bulabilirsiniz Aşk üzerine söylenmiş.

Seni Bir Serçenin GözyaşLarı Kadar,Sevdiğimi Biliyormuydun,,Bu Sevgim Sana Az Gelecek,Ama Bilmediğin Bir Şey Var,Serçeler Ağladığı Zaman Ölürler...

Umutlardır insana geleceği bekleten,gözyaşıdır insana derdini döktüren,Ağlamak istemezdim sakın yanlış anlama,Aşktır insani dertli söyleten.

Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez...

Sen Çatlayan Dudağımda Bir Damla,Su İçimdeki Yaşama Tutkusu Avuçlarıma.Düşen Kar Tanesi. Sen! Sevgilim,Sevdiğim, Taptığım, Herşeyimsin

Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde...

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

Kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm, elbet kavuşuruz bekle be gülüm, tek sana aittir kanayan şu gönlüm,ben yolumu çoktan çizdim, ya sen yada ölüm,aşkım

Ele avuca sığamıyorum hiç bir şey için söz veremem yere göğe uçuyor kaçıyor kalbime ben bile hükmedemem bana güvenme sakın sabıkam ihanetten ne sen çal hayatımdan ne ben seninkinden..

2. Cevap: Aşkı Anlatan En Güzel Söz

Düşersem bir tekmede sen vurma!!! Ayağın acır kıyamam... o küçük kalbin bize o kadar büyük geldiki bir türlü karşılaşamadık.... öperken kokusunu içine çektiysen, özlerken burnunun direği sızlar...

3. Cevap: Aşkı Anlatan En Güzel Söz

Erkeklerde severmiş hıh ineklerde uçar zaten :) :) :) :) :)

4. Tabiki erkekler de sever ama kızlar değerini bilmiyorlar.

5. Ne sensiz mutluyum ne de seninle olabiliyorum
    Gelirsen yanıma hiç gitme hep yanımda kal...