Asker Nickleri

'Sosyal Medya' forumunda Dark tarafından 17 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Asker Nickleri
    ♥ Dağların Tepesine, E؛kiyanın Alnına, Kızların Kalbine ضlümsüz Mehmetcik Yazacağım.

♥ Merhaba Ben Bahriyeliyim Liman Liman Gezerim, Aklıma Eser Kız Tavlarım Aklıma Eser Gemi Temizlerim.

♥ Bu ülke Seninle Gurur Duyuyor. Vatani Gِrevinde Ba؛arılar. Adam Olmak Adına Son ھansını Da Iyi Değerlendirmeni Dilerim.

♥ Gece Nِbetlerinde Beni Aklına Getirmemeye اalı؛. Uyurken ـstlerine Yakalanmani Istemem.

♥ Spora Gidememekten Yakınıyordun Ya. Iste Spor Senin Ayağına Geldi. Iyi Değerlendir.

♥ Bu Sِyleyeceklerimi Aklından اıkarmamaya اalı؛: Ay Aksamdan I؛ıktııır?

♥ Vatan Sana Emanet. Gِster Kendini. (yine De Cok Sivrilmemeye اalı؛ırsan Senin Için Daha Hayırlı Olacak Galiba.)

♥ Sen Askerdeyken Buralari Bize Emanet. (otomobilinin Anahtarlarini Vermeyi Dusunmez Misin? Arada Bir Calistirmam Icin Tabi)

♥ O Guzel Askerlik Anilarini Anlatacagin Gunleri Sabirsizlikla Bekliyorum! Sen Yeter Ki Cabuk Gel, Ben Dinlemeye Raziyim

♥ Ilk Ba؛larda Kaç Gün Kaldı Yerine Kaç Gün Geçti Diye Sayarsan Senin Icin Daha Kolay Olacaktir. Gel Teskere Gel. Gِnlümüz Seninle

♥ A؛kim Yatağın, Sevgim Yorganın, Yüreğim Yastığın Olsun, Asker Ocağında Rahat Uyu Bitanem.

♥ ھafak Değil Sensizlik Beni Acıtan! Seni çok ضzledim Birtanem...

♥ Kapını اalar Mazi, Dalgınlıkla Açarsın, Arar Gِzlerin Beni O Günleri Sorarsın. Pi؛manlık Sarar Seni O Günleri Anlarsın Oturup Bu A؛k Için Sende Aglarsın.. ama Nafile..?

♥ A؛kın ھarabından Bilmeden Ictim, sevda Yolundan Bilmeden Geçtim, a؛kın Bir Alevmi؛ Yar Yar, bir Ate؛ Parçası, bilmeden Gِnlümü Ate؛e Verdim...

♥ Bugün Ilk Günüm Sensiz Alı؛mak Kolay Değil Bِyle Bir Anda Ayrıldıgımıza Inanmı؛ Değilim Daha...