Asker Mesajları

'Karışık Sözler' forumunda Aysell tarafından 22 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. * Dağların tepesine eşkıyanın alnına kızların kalbine ölümsüz Mehmetçik yazacağım.

* Merhaba ben bahriyeliyim liman liman gezerim aklıma eser kız tavlarım aklıma eser gemi temizlerim.

* Bu ülke seninle gurur duyuyor. Vatanı görevinde başarılar. Adam olmak adına son şansını da iyi değerlendirmeni dilerim.

* Gece nöbetlerinde beni aklına getirmemeye çalış. Uyurken üstlerine yakalanmanı istemem.

* Spora gidememekten yakınıyordun ya. İŞte spor senin ayağına geldi. İyi değerlendir.

* Bu söyleyeceklerimi aklından çıkarmamaya çalış: "Ay akşamdan ışıktıııır?"

* Vatan sana emanet. Göster kendini. (yine de çok sivrilmemeye çalışırsan senin için daha hayırlı olacak galiba.)

* Sen askerdeyken buraları bize emanet. Otomobilinin anahtarlarını vermeyi düşünmez misin? Arada bir çalıştırmam içi tabi

* O güzel askerlik anılarını anlatacağın günleri sabırsızlıkla bekliyorum! Sen yeter ki çabuk gel ben dinlemeye razıyım

* İlk başlarda kaç gün kaldı yerine kaç gün geçti diye sayarsan senin için daha kolay olacaktır. Gel teskere gel. Gönlümüz seninle.

* Aşkım yatağın sevgim yorganın yüreğim yastığın olsun asker ocağında rahat uyu bitanem.

* Şafak değil sensizlik beni acıtan! Seni çok özledim bitanem...